Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik/Web Tasarım/Fotoğrafçılık + Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) - İstanbul

sayki

🌱Yeni Üye🌱
Grafik/Web Tasarım/Fotoğrafçılık + Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe CC (PhotoShop, Illustrator, InDesign, Premiere, Dreamweaver, Flash, ImageReady, Acrobat) - İleri Seviyede
Macromedia FreeHand - İleri Seviyede
HTML - İleri Seviyede
CSS - İleri Seviyede
MS Office - İleri Seviyede

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

Grafik/Web Tasarım/Fotoğrafçılık + SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile uğraşıyorum.

Geçmişte çeşitli reklam şirketlerinde Sanat Yönetmeni ve Grafiker olarak görev aldım.

Özgeçmişim aşağıdadır.

Yurt dışındaki çeviri bürolarıyla DTP (masaüstü yayıncılık) çalışmaları da yaptım.

Birlikte çalışabilmek ümidiyle,

Saygılar,

Adnan SAYKI

ADNAN SAYKI - ÖZGEÇMİŞ

KİŞİSEL BİLGİLER

Doğum Tarihi ve Yeri: 09.07.1970, Eskişehir
Medeni Durumu: Bekar
Askerlik: Yapıldı, 15.02.2000
Sürücü Belgesi: B, 1990
Bildiği Diller: İngilizce, Akıcı

EĞİTİM
ODTÜ, Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (1987-1994)
İzmir Fen Lisesi (1984 -1987)

İŞ DENEYİMLERİ
Freelance Designer SEO Uzmanı (Mayıs 2008 - 2016)
ARO (Antalya Rehberler Odası): Kurumsal Kimlik Tasarımı, ARO Dergi Tasarımı, ARO Dergi ilanları.
TUREB: Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web Tasarımı, SEO.
Cafe-Estrada: Kurumsal Kimlik Tasarımı, Ambalaj Tasarımı, Menü Tasarımı, Web Tasarımı, SEO.
Maxima İmalat AR-GE: Kurumsal Kimlik Tasarımı, BroşürTasarımı, Dergi ilanıTasarımı, Fuar Afiş Tasarımları, WebTasarımı, SEO.
Deniz Yapı Teknik: Kurumsal KimlikTasarımı, BroşürTasarımı, Web Tasarımı, SEO.
Çapa Ortodonti: Kurumsal KimlikTasarımı,WebTasarımı, SEO.
AjansT, Sanat Yönetmeni ( Nisan 2005 - Mayıs 2008 )
Aksa Jeneratör: Katalog, Broşür, ilan. Şirket Profili, Yurtdışı Satış Broşürleri (6 farklı dilde). Fuar
Standi, TV Filmleri, Radyo Spotu, TV Bant Reklamlar, internet Flash Bannerları, Kampanyalar.
Aksa Turizm (Mirada Otelleri): Broşür, Gazete ilanları, Fuar Standı Tasarımı.
Aksa Tarım: "Aksa Botanic Center" LogoTasarımı, Katalog Tasarımları.
Realty World Türkiye: Broşür Tasarımları, Föyler, ilanlar, "Port Residence" Katalogu.
İpbüken Danışmanlık: "Yalın Zirve Organizasyonu" Logotype, Broşür, Poster, SahneTasarımı.
Çilek Genç Odası, Grafik Tasarım (Kasım 2004 - Nisan 2005)
Katalog Tasarımları, Gazete ve Dergi ilanı, insert Tasarımları, Ürün Fotoğrafı Çekimi.
LOWE, Grafik Tasarım (Temmuz 2002 - Kasım 2004)
OMO: "Kirlenmek Güzeldir" ilan Tasarımları, Outdoor, Ambalaj, POP Tasarımları, Flash Banner. Becel: "Kalp Yenilik ister" Broşür Tasarımları, Outdoor, POP, Ambalaj Tasarımları, Fotoğraf Çekimi. Yumoş: Ambalaj Tasarımları, Poster Tasarımları,Outdoor Tasarımları, Bant Reklam Tasarımları. Hyundai: BroşürTasarımları.
Efes Pilsen: Ambalaj Tasarımları, Yurtdışı Tanıtım Broşürleri, ilan Tasarımları, Logotype Tasarımları. Burger King: POP (Point-of-purchase) Tasarımları, Ambalaj Tasarımı, Poster Tasarımı. Nestle: OutdoorTasarımları.
GSF, Sanat Yönetmeni (Mart 2000 - Temmuz 2002)
Cengiz Grup, İpragaz, Vizontele, Sas Tekstil: Çeşitli Basılı Malzeme ve Web Tasarımları.
Küre İletişim Grubu A.Ş. Sanat Yönetmeni (Temmuzi997 -Ocak2000)
VolvoTruckMachine: Kurumsal KimlikÇalışmaları, ilanlar. GlengoTekstil: Broşürler, ilanlar. Broderi Narin: Katalogve insertTasarımları.
İki Nokta Ar. Bas. Yay. A.Ş. Grafik Tasarım (Ocak 1995-Tem muz 1997)
Yapı Kredi Bankası, Avis, Turing, Türkiye Şoförler Odası: Basılı Malzemeler.

BİLGİSAYAR BİLGİSİ
Adobe CC (PhotoShop, Illustrator, Indesign, Premiere, Dreamweaver, Flash, ImageReady, Acrobat), Macromedia FreeHand, Macromedia Dreamweaver, Macromedia Flash, HTML, CSS, MS Office.

REFERANSLAR
Gerektiğinde orijinal tasarımlar ya da çalışılan firmalar referans olarak sunulacaktır.

E-posta: asayki@gmail.com

Telefon: 0537 419 43 23

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.