Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker Aranıyor Esenyurt

BATU75

🌱Yeni Üye🌱
Esenyurt İstanbul' daki işyerimizde görevlendirilecek, Freehand, Corel-Draw ve Photoshop'a hakim; tercihen folyo kesimi konusunda tecrübeli plotter kullanmayı bilen grafiker aranıyor.
Futbol formalarına isim ve yazı yazılması yoğunluklu işimiz, ancak sublimasyon sistemiyle logo baskısı yapıldığından, freehand bilgisi gerekiyor. Ayrıca her ay çıkarılacak olan broşürlerimizin de dizaynı yapılacak.
Çalışma saatleri 08:00-18:30. Cumartesileri iş olursa çalışıyoruz. Yoğun sezonda mesaili çalışılabiliyor.
Esenyurt Merkezden Servis, Yemek, SSK

Benzer konular

taner67

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selamlar özel msj attım nasıl görüşebilirz bu konu hakkında sizinle cevap veriseniz sevinirim iyi günler dilerim.

sahanka

🌱Yeni Üye🌱
slm esenyurtta oturuyorum 5 yıldır photoshop kullanıyorum freehand ve coreldraw biliyorum eğer ilgilenirseniz özelden msj atabilirsiniz adım şahin

Moderatör tarafında düzenlendi:

hlyyy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yonproduksiyon.com
folyo kesim konusunda tecrübeliyim mutoh kullanıyorum Corel12,photoshop,freehand,Quark
biiyorum ama freehand bilgim corele göre az çünkü sürekli uzun süredir corelde çalışıyorumm ama tabiki ilgilendiğimde freehand i o seviyeye getirebilirim.Pc arayüzünde çalışıyorum mac kullanmıyorum.broşür kartvizit logo tasarımları ve tabela tasarımları konusunda iyiyim reklam firmasında çalıştım. meb onaylı sertifikam var.

ebusseyf

🌱Yeni Üye🌱
corel-freehand-Photoshop-indesignve flexisign pro biliyorum daha önce tabelacılık - serigraf - matbaa işleri yaptım şirinevlerde ikamet ediyorum. görüşebiliriz. tşk

prof.dijimix

🌱Yeni Üye🌱
ben halen merter de özel bişirkette dijital baskı sorlusu olarak çalışıyorm kullandığım makineler sp300 ve camm500 aktif kullanmaktayım photoshop ve ferhendi orta düzeyde bilmekteyim tasaarımlarımı corelde yapabilirim tabelacılıktan yetişmeyim sizinle görüşmek isterim