Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafiker aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umut veli develi

🌱Yeni Üye🌱
Merkezi İstanbul Sefaköyde bulunan Yaşam Medya Grubuna tasarım yönü güçlü, freehend ve photoshop programlarına hakim, iş olunca akan sular durur diyebilen, sevimli, güler yüzlü, takıntıları olmayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

Benzer konular

poetgenc

🌱Yeni Üye🌱
coca-cola opet efes pilsen , gibi kurumsal şirketlerin tasarımlarını yapıyorum şu anda iş arıyorum indoor ,outdoor baskı tekniğini biliyorum matbaaya iş hazırlayabiliyorum. tasarım yönüm kuvvetli. ilgilenirseniz özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

japoniac

🌱Yeni Üye🌱
bilgeadam akademisi grafik bolumu mezunuyum freelance olarak calisiyorum calismalarimi bir dosya icinde atabilirim özel mesaj ile iletişime geçebiliriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

reelgrafik

🌱Yeni Üye🌱
bende indoor film sirketinde calıstım ,outdoor baskı tekniğini biliyorum matbaaya iş hazırlayabiliyorum. tasarım yönüm kuvvetli. ilgilenirseniz özel mesaj ile ulaşabilirsiniz. bana çapada oturuyorum sefakoy cıvarında sorun olmaz benımm ıcın

zombie

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.forum-tolgahansayisman.net
psd,cdr,quark,freehnd,komple macromedia , web prog. ,kodlama üni mezunu bir çok tanıdık isimle çalıştım yer olarak size yakınım matbaa & ajans larda çalıştım...ing. var iletisim bilgileri yazarsanız sevinirim

curunay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
duydum geldim beni arıyomuşsunuz:D

grafikis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar,
Aradığınız niteliklere uygun oldugumu düşünüyorum.İlgilenirseniz özel mesaja geçebiliriz.

Hoşçakalın,
Merve Çalık

rgrgn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba
İşin uzmanı ile freelance çalışmak isterseniz. Mesajlarınızı bekliyorum.
Konularında uzman ekibimle grafik tasarımın her alanında yardımcı olmak isteriz. Ayrıntılar için özelden görüşebiliriz.

mami_05

🌱Yeni Üye🌱
mrblar herkes bi okulun mezunu bende hayat okulu mezunuyum bu konuda mastırda yaptım sayılır neyse

fotoşopta kendime güvenirim şuan matbaada grafiker olarak çalışıyorum özel mesajlardan iletişim kurabiliriz.

amy.lee

🌱Yeni Üye🌱
Matbaa meslek lisesi grafik bölümü mezunuyum. Programlarımı geliştirmek için Bilgi Eğitim grafik kursuna gittim. Photoshop, Freehand, Corel, Quark programlarını kullanabiliyorum... Sefaköy de oturuyorum...Kendimi geliştirebilceğim grafiker yardımcısı olarak iş aramaktayım. İlgilenirseniz PM atabilirsiniz

Metztli

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar

3 senedir grafikerlik yapıyorum. Photoshop, Illustrator, Indesign, Freehand, Coreldraw ve Quark kullanıyorum. Büyük firmalarda çalışma deneyimim bulunmakta. Mail gönderdim size, geri dönüş yaparsanız cv'mi gönderebilirim.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş arayan mesajları aktif edilmeden önce yazılacak mesaj aşağıda ki gibi olmalıdır.

İş arayan ilanları için kurallarda belirtildiği üzere...
Grafiker arkadaşlar, sitemiz de iş bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz. Doğru anlaşıla bilmek , yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için

- Yaşadığınız şehri
- Kullandığınız programları ve seviyelerini
- İş deneyimi ve içeriğini
- Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız

belirtirseniz, daha anlaşılır olacaksınızdır.

Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle , msn , mail, adres ve telefon bırakmayınız. Aksi halde haber verilmeksiniz silinecektir.​

Sizlere pm yolu ile ulaşılacaktır.

Üye olurken kullandığınız adreslerin doğru olması bu nedenle gerekmekte.

Bu kategoride ilanlara alakasız mesaj yazılması ve, ilanı bırakan kişi ile polemiğe girerek alakasız konularda sorular yöneltilmesi yasaktır. Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. Aksi halde mesajlarınız silinecektir.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkürler.

banaguven

🌱Yeni Üye🌱
Grafİker İŞ İlaniniza Talİbİm...

Ben Güven.Grafikerlik kursunu yeni bitirdim.photoshop,freehand,corel ve quark express biliyorum.yaratıcı ve üretici bi kişiliğe sahibim pratik akıl ve öğrenime açığım.İlgilenirseniz sevinirim.Bir adresi verseydiniz en azından görüşebilirdik....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...