Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rasput_in

🏅Acemi Tasarımcı🏅
4 yıldır freelance tasarım yapıyorum konumda uzmanlaşacağım bir ajans aramaktayım kullandığım grafik programları aşağıda mevcutturve ayrıca grafik tablet kullanımı ve el çizgisi becerisinede sahibim.

photoshop
illustrator
corel draw
corel painter
freehand
indesign
art rage
z-brush
aime studio

Moderatör tarafında düzenlendi:

kemaletlec73

🌱Yeni Üye🌱
KadikÖyde Aylik 2 Dergİ Çikartmaktayiz Bunun Yaninda Kurumsal ÇaliŞma Ve Tanitim Hİzmetlerİ Vb İŞlerde Matbaa AŞamasina Kadar Hazirlayacak Bay Veya Bayan Grafİkerler Ariyoruz

Moderatör tarafında düzenlendi:

JPMEDYA

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar yerimiz nişantaşında 2 ayda bir çıkan moda tasarım ağırlıklı bir dergimiz var ve bunun yanında katolog ve çekimde yapıyoruz kullandığınız programlar bize çok uygun bana ulaşırsanız çok sevinirim .

saygılar

pardon numarayı yazmayı unutmuşum no: iletişim yasak

Cgraphy

🌱Yeni Üye🌱
Ajansımıza "Tasarımcı Grafiker" arıyoruz... Örnek çalışmalarınızı ve CV'nizi "özel mesaj" olarak gönderir misiniz..

rasput_in

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilginiz icin tesekkurler oldukca tatminkar bir firma ile calisiyorum su an foruma tesekkur ederim ayrica freelance olarak tasarim ve ozelliklede cizgisel bisey karikatur felan gibi isteyen olursa yardimci olabilirim

rasput_in

🏅Acemi Tasarımcı🏅
karikatür ve illustrasyon çizecek dergi arıyorum

uzun süredir karikatürle uraşıyorum şu an bi firmada grafiker olarak çalışmaktayım ve elimdeki çalışmalrı değerlendireceğim ve bu değerlendirmeden cüzzi de olsa bi kazanç edinmek düşüncesindeyim astronomik rakamlar düşünmüyorum korkunuz olmasın:) elimdeki arşivden yada verilen konu üzerine işler hazırlayabilirim ilgilenen olursa özel msg geçtiği takdirde iletişim bilgilerimle beraber örnek çalışmalar gönderebilirim.

(baskı tekniğine uygun çalışma hazırlaya biliyorum illustrator veya corelde düzenlenmiş ve baskıya hazır işler verilecektir ,teknik detaylar hakkında sıkıntı yok yani bunuda not olarak geçmeden durmayım dedim:)

rasput_in

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarımcı(istanbul)

uzun süredir grafikle uraşıyorum ps,corel,indesign,illustrator ve benzeri programlara hakimim el iyi bi el çizgisine ve tablet kullanma becerisine sahibim orjinal ve etkili fikir yaratma konusunda iddalıyım becerilerimi hizmetine sunacağım iyi kazandırıp iyi kazanacağım geçmişi ve geleceği olan bir firma arıyorum ,bir e mail adresi özel msg ile geçildiği takdirde örnek çalışmalarımı ve iletişim bilgilerimi ulaştırabilirim...

rasput_in

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarımcı istanbul (tekstil/tasarım)

freehand photoshop illustrator fireworks corel draw z brush programlarını iyi derecede kullanıyorum tablet kullanma becerisi ve iyi bir el çizgisine sahibim 7 yıllık tasarım deneyimim var ayrıca tekstil sektöründe emprime baskı desenleri tasarımı yaptım istbul ş.evlerde ikamet etmekteyim tercihen avrupa yakasında getiri olarak tatminkar ve süreklilik vaad eden iyi bir firma arıyorum ilgilenenler mesaj geçtikleri takdirde istedikleri konu hakkında detaylı örnekler gönderebilirim ......
Şahin BUYRUK

rasput_in

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafiker tasarimci illustrator karikatürist

istanbulda ikamet ediyorum 7 yıldır grafik tasarim yapiyorum kullandigim programlar

photoshop
coreldraw,
indesign
illustrator
fireworks

iyi bir el cizgisine ve tablet kullanma becerisine sahibim iyi ve koklu bir firmada kazandiracagim olcude kazanacagim bi is ariyorum ornek isler ve iletisim bilgileri icin ozelden mesaj atmanız yeterli....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...