Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafiker olmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zuzucanısı

🌱Yeni Üye🌱
ben reklam ajansında calısıyorum ,işim seri ilan ama ben grafiker olmak istiyorum ve bu yolda ilerlemek istiyorum.Corel, photoshop programları hakında bilgim var nasıl kulanıldıgını biliyorum.Ama benim cok gelismeye ihtiyacım var benim yetisebilecegim bir iş arıyorum.

ersu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
68 Aksaray'daki 22 yıllık firmamızda yetiştirilmek üzere grafiker arayıruz. Düşünürsen benle irtibata geç lütfen.

Hamza Tahtacı

🌱Yeni Üye🌱
iyi bir grafiker olmak icin hangi okulu tavsiye edersiniz hamza tahtacı

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
ersu'nun ilanı grafiker olcam ben diyenler için güzel fırsat...
okula gitmek istemeyenler başvursun. ama zannediyorum annenizden emdiğiniz sütü burnunuzdan getireceklerdir bi süre.

o yüzden okul daha iyi bi seçim, güzelce gsf sınavlarına hazırlanmakta fayda var.

merve1245

🌱Yeni Üye🌱
ben lise sondayım ve grafikerlik die bi meslegi duydum biraz araştırdım çok da hoşuma gitti yapabileceğim ümidini taşıyorum ama bana yardım edecek hiç grafiker arkadaşım yok ben de bu siteye üye oldum bana yardım eder misiniz gerçekten çooook istiyorum bu mesleği ve elimden gelenin fazlasını yapmaya hazırım yardımlarınızı bekliyorummm msn adresimi de yazıyorum eklerseniz sevinirim *******************

nalan öztunç

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!

Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!

yasin23

🌱Yeni Üye🌱
ersu abıye

mrb ersu abi bende grafiker olmak cok istiorum ve bunun için elimden gelen herseyı yaparım ilanını gördum cok guzel ben istanbulda ıkamet edıorum eger elımde en ufak fırsatım olsaydı aksarayda tanıdıgım kımsede yok ufacık bir fırsatım olsaydı hemen yanına gelırdım ve gece gunduz calısırdım bu işi ögrenmek için şimdi orda oturmak ıcın neler vermezdım hersey ıcın tesekkurler ıyı calısmalar

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Grafiker olunmaz grafiker doğulur derler ya ben bu düşünceyi benimsiyorum bir iki parça corel , photoshop bilmek yeterli değil bu iş gerçekten yetenek istiyor ayrıca üniversite eğitimi almak çok çok önemli bunu söylemeliyim.Çizim yeteneğiniz varsa güzelce hazırlanıp güzel sanatlar sınavına girin , kazanın gidip grafik tasarım okuyun sağda solda yetişeceğim diye rezil olmayın derim.Diploma çoğu kapıyı açıyor emin olun.

murattanhu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
blog.murattanhu.com
Grafiker olunmaz grafiker doğulur derler ya ben bu düşünceyi benimsiyorum bir iki parça corel , photoshop bilmek yeterli değil bu iş gerçekten yetenek istiyor ayrıca üniversite eğitimi almak çok çok önemli bunu söylemeliyim.Çizim yeteneğiniz varsa güzelce hazırlanıp güzel sanatlar sınavına girin , kazanın gidip grafik tasarım okuyun sağda solda yetişeceğim diye rezil olmayın derim.Diploma çoğu kapıyı açıyor emin olun.

arkadaşın da dediği gibi bu işin okulunu okuyun.
ama ilk cümlelere katılamıyorum.
bu işler doğuştan gelmez, çok çalışarak ve görerek ve anlayarak yine çok çalışarak olacak işler.

çalışırken de yerli ve yabancı işleri yakından takip edin. çok çalışın gerisi gelecektir.

kolay gelsin..

vatandas2009

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu işin okulunu bitirip diplomanı almadan bu piyasaya yanaşma.Çok sıkıntılar yaşarsın. Okulunu bitirdikten sonrada diplomana güvenme:wink:

silgiii

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dergiatolyesi.com
Okulunu okumak tabi ki önemli ama bence ÇOK ÇOK önemli değil. Öyle bir yere düşersin, yanındaki adam sana öyle bir yardım ederki 10 okulu okusan o kadar iyi öğrenemezsin. Ve elbette ki yetenek, hayal gücü ve çooookkk çalışmak bu işin temeli...

netajansreklam

🌱Yeni Üye🌱
net ajans reklam & matbaa ile irtibata geçebilirsiniz istanbul sultangazi çevresi iseniz 0212 619 4 net (638)

lebismeda

🌱Yeni Üye🌱
selam ben ödül reklam den arıyorum baskıya işi göndere bilecek grafıkten anlayan arkadaş arıyorum kagıthane civarında oturan olursa daha iyi olur photosop ve mac den az anlayan olsa bıle bu işi götürür
üretim müd Adem 0533 306 23 15
adem.albayrak@odulreklam.com

yenidunyalar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İş yerimiz, Minibüs yolu üzeri Cevizli Tren istasyonuna 200m mesafede giriş katındadır.
Ağırlıklı olarak tabela tasarımı yapılmaktadır.
Tabela ve Dijital baskıya uygun çalışma yapabilecek eleman aramaktayız.
İmalat tecrübeniz yoksa da bu çok önemli bir sorun teşkil etmeyecektir.
Asıl isteğimiz, iş yerimize gelen ya da maille veya telefonla ulaşan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışma yapıp, standart çizelgelere göre fiyat verebilmektir. Müşterilerimize güler yüz gösterecek, alternatif tabela çalışmalarıyla işi almaya çalışacak kendine güvenen kişiler aramaktayız. Program bilginiz çok iyi olmasa da, kendinizi geliştirmeye açık olmanız yeterlidir.

İş yerimizde folyo kesim makinesi, dijital baskı makinesi, lazer pleksi kesim makinesi ve diğer tabela malzemeleri mevcut olup, ledli, kutu harfli, normal ışıklı ve ışıksız tabelalar yapmaktayız. Fason olarak da lazer pleksi kesim ve baskı işi yapıyoruz.

Görüşülecek kişi Ümit Ceylan. CV lerinizi mail adresimize gönderebilirsiniz. yenidunyalar@hotmail.com

Ücret ilk girişte 700 TL olup, verimli çalışmamız halinde bir ay sonra artırılacaktır.

merve koza

🌱Yeni Üye🌱
anadolu yakasında oturuyorsanız?Koza İçgiyimde çalışmak istermisiniz 216 364 72 20

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...