Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker & Pazarlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yakamoz002

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.rehber68.com
Firmamız bünyesinde tam zamanlı yada freelance çalışacak grafikere ihtiyaç vardır. Verilen işi zamanında ve hızlı bir şekilde çözümleyecek estetik düşüncesi geniş corel, photoshop, çok iyi derecede bilen çalışma arkadaşı arıyoruz aynı zaman da prim ile çalışacak aktif satış personeline ihtiyaç vardır. ilgilenenler lütfen mesaj atsın.

Yerimiz İçanadolu Aksarayda

turkmen_san

🏅Acemi Tasarımcı🏅
photo shop u profosyonel şeklide kullanıyorum freelance olarak sizinle çalışabilirim ilgilenirseniz sevinirim.

NUMBER_ONE

🌱Yeni Üye🌱
SİparİŞlerİnİzİ Tİtİzlİkle Hazirlar Baskiya Hazir Halde Msn Den GÖnderebİlİrİm Bİlgİnİze...

aomeroglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.abdullahomeroglu.com
Freelance ÇaliŞma BaŞvurusu

1,5 yıl ajans olmak üzere 3 yıl deneyimli grafikerim.
İlanınızı inceledim. İyi derecede photoshop ve freehand kullanıyorum, swishmax(flash) ve web tecrübem var. 25 yaşında askerliğimi tamamlamış durumdayım.
En son çalıştığım ajansta, müzik sanatçılarının albüm ve promosyon tasarımlarını yapmaktaydım. Örnek olarak : Ufuk YILDIRIM - Aysu BAÇEOĞLU - Alihan - Meriç v.s. son albüm tasarımları bana aittir. Askerlik dolayısıyla işten ayrılmak zorunda kaldım. 500 evlerde oturmaktayım. İlgilenirseniz, örnek işlerimle ve cv ile başvurabilirim. Abdullah ÖMEROĞLU (FREELANCE ÇALIŞMA BAŞVURUSUDUR!)

Teşekkürler . İyi Çalışmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...