Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker/Yardımcı Grafiker - İstanbul

gizembzkr

🌱Yeni Üye🌱
Grafiker/Yardımcı Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe İllüstratör ( orta )
Adobe Photoshop ( iyi )
Mc Office ( iyi )

İş deneyimi ve içeriği: Sencer&Harem Film Yapım / Grafik Tasarım Stajyeri (09.2010-01.2011)
Bisar Bilgi Teknolojileri / Grafik Tasarım Stajyeri (02.2011-06.2011)
7th Entertaintment Organizasyon Şirketi / Grafiker Tasarım Departmanı (04.2012-04.2013)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İsmim Gizem BOZKIR. İstanbul/Üsküdar’da ikamet etmekteyim. İMKB Kız Teknik ve Meslek lisesinde grafik tasarım bölümünü bitirdim. Kendimi geliştirmek için Bilge Adam grafik kursuna gidip üstün başarı sertifikası aldım. Şimdi ise Anadolu Üniversitesinde Marka İletişim bölümü okumaktayım. Bilgilerimi sizinle paylaşarak sizden gelen bilgilerle kendimi dahada geliştirmek istiyorum. Kartvizit,logo,afiş,banner,mail imzası,el ilanı,antetli kağıt yapmaktayım .Diğer tasarımlardada kendimi geliştirmek istiyorum. Ayrıca çalıştığım firmada e-ticarette veri girişi ve sosyal medya ilede az çok ilgilendim o departmanlardada küçük çaplıda olsa bilgi sahibiyim. Öğreneceğim çok şey var fakat sürekli deneyim engeliyle karşılaşıyorum. İsterseniz cv im ile portfolyomuda gönderebilirim.

E-posta: bozkirgizem@gmail.com