Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafikerim ankarada iş arıyorum

mery

🌱Yeni Üye🌱
merhaba yaklaşık 5-6 yıldır grafik tasarım ile uğraşıyorum.ağırlıklı olarak corel draw ve photoshop kullanıcısıyım.ayrıca ındesıgn,frehand,ouark programlarına hakimim.matbaa ve ajans tecrübem var.şu an bir matbaada çalışıyorum ancak ayrılmayı düşünüyorum.ankarada grafikerlerin maaş,sigorta ve çalışma saati problemi var.heryerde mi böle bilemiyorum.

baharrr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet haklısın bende 5-6 yıldır ankarada bu işi yapıyorum ama nedense pek güvenilir bir firma bulamadım, çoğu ücretler konusunda problemli,çalışma saatleride çok sarkıyor,eğer yeni bir anne olmasaydım anında istanbula giderdim, hele freelance çalışmak çok çok problemli malesef.

comeon06

🌱Yeni Üye🌱
o sorunlar her yerde aynı ankaraya mahsus değil arkadaşım tanışmak isterim bende grafikerim ****************** adresine eklersen sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

muammer

🌱Yeni Üye🌱
mail adresi yasak adresine CV gönderebilirmisiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ympolat

🌱Yeni Üye🌱
merhaba mery
ben istanbuldan ankaraya geleli 7 ay kadar oldu. sitelerde açtığım işyerimi ostime taşıdım. katalok çalışmaları, web site çalışmaları ve müşteri için sunum yapabilecek çalışma arkadaşına ihtiyacımız var. mütedeyyin bir ortamda çalışmak istersen. MY DOOR OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ » Ana Sayfa - 0555 993 89 66 mutlulukla kalınız. yemen mustafa polat

ozlem aslan

🌟Usta Tasarımcı🌟
İstanbul cok mu farklı olarak düşünüyorsun bahar arkadaş aynısı bence burda kal İSTANBULDA AYNI BENDE ORDAN GELDIM..BURDADA İŞ YOK