Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafikerler arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

grafiker1977

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar üsküdar / bulgurluda bulunan matbaamız için grafikerler arıyoruz
ilgilenen arkadaşlar bizimle irtibata geçerlerse memnun oluruz

Moderatör tarafında düzenlendi:

basharfiben

🌱Yeni Üye🌱
grafik ilanı için

arkadaşlar üsküdar / bulgurluda bulunan matbaamız için grafikerler arıyoruz
ilgilenen arkadaşlar bizimle irtibata geçerlerse memnun oluruz

merhaba istanbuldan ümit uyar ben 7 yıllık grafikerim uzman derecede coreldraw ve photoshop kullanıyorum tüm matbacılık aşamaları konusunda çok iyi bilgim var (nerdeyse baskı bile yapabilirim) daha evvel film çıkış işinde bulunduğum için baskı öncesi konusunda çok iyi derecede bilgim var kendim avrupa yakasında oturmaktayım yol için problem çıkmaz emin olabilirsiniz zamanında giriş - çıkış yapabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

didem87

🌱Yeni Üye🌱
slm

telefon numarsı yokmu acaba

Son düzenleme:

erdincgokce

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben istanbul / üsküdar erdinç gökçe grafiker işinde daha yeniyim ama programları kavradım kullandığım programlar photoshop,freehand10 ve freehand mx bu programlarla da bir matbaa ortamında bilgilerimi yeteneklerimi ilerletmek için bir iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

aysetemel

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar;
5 yıllık açık hava reklamcılığı tecrübem var, matbaa tecrübem var iş yerinize yakınım ulaşım problemim yok bilginize
hoşçakalın...

hrb

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar;
coreldraw12 ve photoshop proğramlarını iyi derecede biliyorum ancak matbaa iş tecrübem yok bulgurluya yakın oturuyorum kendimi geliştirmek istiyorum

pantone485

🌱Yeni Üye🌱
marmara universitesi matbaa bolumu mezunuyum 2 yıl bilinen büyük bir matbaada grafkerlik yaptım. 2005 mezunuym, suandada matbaada grafiker olarak mesleği devam ettirmekteym, ilgilenirseniz cv gönderebilrm

sultan özden

gökhanadem_85

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafikerlik Işi Arıyorum Acil Olarak!grafikerlik Eğitimimi Netron Bilişim Akademilerinden Aldım.freehand.photoshop Ve Quark Express Programlarına Hakimim.temiz,düzenli Ve Titiz çalışırım!ilgilenirseniz Sevinirim

grafiker1977

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafiker Arıyoruz!

Artiki Ajans Matbaa

İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, tam gün çalışacak,
Freehand, Photoshop, Corel programlarından ikisine hakim tasarım gücü yüksek grafiker arkdaşlarla çalışmak istiyoruz.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

grafiker1977

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkdaşlar ilanımız hala günceldir. Aradığımız elemanı hala bulamadık. ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.

grafiker1977

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aradığımız personeli hala bulmuş değiliz arkadaşlar

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Peki merak ettim, neden aradığınız elemanı bulamadınız. Yanlış anlamayın baktım konunuzu
çok önceki tarihlerde açmışsınız. Acaba burda hiç işsiz grafiker arkadaş kalmadımı?
Beklentilerinizmi fazla?
Bu konuya bir açıklık getirmenin zamanı geldi bence......

grafiker1977

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sevgili cahit hocam,

İlanı açtığımız tarihten bu yana görüştüğümüz grafiker sayısı 7 yada 8 dir. Bu arkadaşlar kimi bizi beğenmedi, kimi bulunduğumuz yeri beğenmedi.kimide aradığımız şartlara uygun değildi.

Dediğiniz gibi piyasada pek çok işsiz arkadaş var ama bu tarzda ilan verdiğiniz zaman malesefkine aradığınız elemanı bulamıyorsunuz. bunun örneklerini ben daha öncelerdenden gördüm. Hani sanki eleman arıyorsan yandın, bu mesleği icra eden arkadaşlar kıymete bindi sanki.

Heryerde bangır bangır işsizlik sayısı şukdar arttı, işsizler ordusuna bukdar kişi daha katıldı, vs, vs. Ama bu kadar büyük üye topluluğu olan bir sitede bile İstanbul anadolu yakası için aradığımız grafiker ilanına başvuru sayısı 7-8 kişi.

Başvuru sayısını beğenmemezlik yaptığım filan yok, ama başvuran arkadaşların %70 ya yeni kursu bitirmiş yada hala kursa devam ediyor. Ben yardımcı grafiker arıyor olsaydım ilanı bu şekilde verirdim. Şunada katılıyorum bu gençlere sahip çıkmazsak nasıl pişecekler, buda işin farklı bir boyutu...

Buradan tekrar haykırmak istiyorum " arkadaşlar hala grafiker arıyoruz"

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...