Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerler.net 'in En'leri...

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar Grafikerler.net'in En'lerini Bu Topicte tespit edelim...
Grafikerler.nette En çok yakısıklı benim...saka tabi...
Grafikerler.net;
En iyi grafik agırlıklı sitedir...

Benzer konular

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
7/24 nan stop en iyi destek veren forumdur ;)

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Grafikerler.net, bilgilerin paylaşıldığı en büyük aile...

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
grafikerler.netin en iyisi grafikerler.net:p:):D

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
en cok öğrenmeye meraklı benim:p

atalay43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gırıslerde en cok hata veren sıte

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Girişlerde ne gibi hatalar alıyorsunuz :) Bu eni ilk defa sizden duydum 66,000 küsüratlı bir toplulukta teksiniz doğrusu ;) . Girişlerde hata alıyorsanız lütfen iletişim bölümünden hata kodunu veya hata görüntüsünü adminimize iletiniz, hata grafikerler.net ten kaynaklanıyorsa en kısa sürede hatayı düzeltip bir daha karşılaşmamanızı sağlayacaktır. Ancak bu gibi şikayetler daha önce aldık ama geneli bizim tarafımızdan oluşan hata olmayarak kullanıcı hataları ve bilgisizlikten kaynaklandığı istatisliklere ve çözümlere kavuştuğumuz için ortaya çıkmıştır.

Grafikerler.net grafik tasarım camiaa sında hiç durmadan EN HIZLI büyüyen sanal bir organizmadır :)

atalay43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Girişlerde ne gibi hatalar alıyorsunuz :) Bu eni ilk defa sizden duydum 66,000 küsüratlı bir toplulukta teksiniz doğrusu ;) . Girişlerde hata alıyorsanız lütfen iletişim bölümünden hata kodunu veya hata görüntüsünü adminimize iletiniz, hata grafikerler.net ten kaynaklanıyorsa en kısa sürede hatayı düzeltip bir daha karşılaşmamanızı sağlayacaktır. Ancak bu gibi şikayetler daha önce aldık ama geneli bizim tarafımızdan oluşan hata olmayarak kullanıcı hataları ve bilgisizlikten kaynaklandığı istatisliklere ve çözümlere kavuştuğumuz için ortaya çıkmıştır.

Grafikerler.net grafik tasarım camiaa sında hiç durmadan büyüyen sanal bir organizmadır :)

ıternetımde sorun olmadığıma emının tek pc ve ıkı fıber kablo baglı ve sıkkullanıladan gırmedıım zaman sayfa goruntulenemıor 3 veya 4 de gırebılıorm

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu sorunu yaşayan başka kullanıcılarımız var ise haklısınız ancak son 3 ayda bu gibi bir mail alındığını admin bana belirtmedi. Tekrardan bu konuyu admine soracağım.

Ufak bir not : Proxy ile giriş yaparak , gerçek kimliklerini saklıyan arkadaşlar sistemimiz proxy kullandığınızı tespit ettiğinde sizin sitemize erişiminizi otomatik olarak engelleyecektir ;)

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
ıternetımde sorun olmadığıma emının tek pc ve ıkı fıber kablo baglı ve sıkkullanıladan gırmedıım zaman sayfa goruntulenemıor 3 veya 4 de gırebılıorm
Tahmin ediyorum Explorer 7 kullanıyorsunuz.

Tarayıcı programınızda ayar bozukluğu olabilir.Deneme amaçlı Farklı bir tarayıcı kullanın.

Dns programı varsa veya kendiniz dns adresi girdiyseniz iptal edin.

...grafixo...

🏆Pro Tasarımcı🏆
grafiker net e girdin mi çıkası gelmiyo insanın en iyi site içine aldımı çıkamıyorsun bilgilerle ve tasarımlarla boğuluyorsun...

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
internet explorer bu siteyi düzgün görüntüleyemiyor.. neden bilmiyorum, araştırmadım.. ama firefox en ideali.. opera da fena diil. safari ise hepsinden daha hızlı.. ;) PC üzerinde...

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Bende uzun zamandır farklı dns üzerinden giriyorum fakat hiçbir sorun ile karşılaşmadım.Daha sağlıklı kullanabilmek için Firefoxa geçin.

Bu arada grafikerler.net EN BABA forum.

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
grafikerler netin en iyisi kim acaba :D

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
kim olacak, s.aşık, asit, cengo ve ben :p puhahaa :D:D

en geveze ekibiz biss :p

yediğimiz konuştuğumuz içtiğimiz ayrı gitmez..
arada birbirimize küserizz kavga eder dışlarız ama 2 dakka sonra barışıp bi daha küserizz.. di mi s.aşık?? ;)

s.aşık

🏆Pro Tasarımcı🏆
kim olacak, s.aşık, asit, cengo ve ben :p puhahaa :D:D

en geveze ekibiz biss :p

yediğimiz konuştuğumuz içtiğimiz ayrı gitmez..
arada birbirimize küserizz kavga eder dışlarız ama 2 dakka sonra barışıp bi daha küserizz.. di mi s.aşık?? ;)

hehe diii :D:rofl::D

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Internet Explorer ve komşudan kullandığım bir kablosuz bağlantı ile nette geziyorum... Daha şu ana kadar sitenin açılmadığını görmedim... ayrıca bir web tasarımcı olarak takdir ettiğim bir tasarım ve altyapısı var... dolayısı ile muhtemelen (siteye giremeyenlerin) bilgisayarlarında ya da DNS ayarlarında sorun vardır... bir bilgisayarcıya el attırsınlar ;)

Paylaşımların en cömertçe sergilendiği site GRAFIKERLER.NET... Tebrik ederim...

...