Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerlik Kursuna Gitsem mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Harika Yıldız

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben grafikerlik kursuna gideceğim bazı arkadaşlarım çok zor diyorlar gerçekten zormu, biraz çekiniyorum gitsemi gitmesemi kararsız kaldım, zorsa zor olan ne yardım bu kunuda bilgisi olan arkadaşlarımızın fikirlerini öğrenmek isterim.

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu isi yapmak istiyorsan zorluklarınada guzelliklerinede katlanacaksın seve seve yapacaksan git yoksa o zor diylor bu kolya diyorlara bakma ogrenmek istiyorsan gitmek istiyorsan gitt

Harika Yıldız

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekür, birşeyler tasarlamak istiyorum bilgisayarlada aram iyi çabukta kavrıyorum ama biraz çekiniyorum

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
cekinmeni gerektirecek bisey yok yapmak istiyorsan yap kimsenin etkisi altında kalma

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
cekinmeni gerektirecek bisey yok yapmak istiyorsan yap kimsenin etkisi altında kalma
Elbete bu hayatta kimsenin hiç birşeyden çekinmesine gerek yok... Fakat grafiker olmak için ölçütler var. Birisini yüreklendirken ona kötülük ettigimizin acaba farkindamiyiz?
grafikerlik kursu ismi yalanına kanıp tonla işsiz oparatorle dolu ortalık.

Harika Yıldız

🌟Usta Tasarımcı🌟

Harika Yıldız

🌟Usta Tasarımcı🌟
O bahsettiğiniz hakkı çoktandır kaybetmişim ,benim tek şansım kurslar

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
O bahsettiğiniz hakkı çoktandır kaybetmişim ,benim tek şansım kurslar

yetenek istek azim..
bunlarla bırlıkte yapamayacagınız şey yok..
bazen yetenege de gerek kalmıyor yeterlı bılgıye ve deneyıme sahıp olunca..
standarta oturuverıyorsunuz zaten..
korkulacak cekınılecek hıcbırsey yok..
korktugunuzu burada söyleyebıldıgınıze gore bunu yapabılecek kadar da cesaretlısınızdır

Harika Yıldız

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben çalışıyorum bir işim var grafikerlik iligi alanım kursuna gitsem az buçuk bilgim olsa ondan sonra internete arıştırma yapıp kendimi geliştiririm diyorum :)hırslı bir yapım var ama grafikerlik farklı işallah yaparım yani kafa karışık biraz, sizinlede aynı fikirdeyim bunu kurs değilde okul eğitimi gerek birkaç sene uğraşmak lazım

Harika Yıldız

🌟Usta Tasarımcı🌟
hayır hiç denemedim, benim kafamdaki tasırımları kağıda dökmem için önce işin eğitimini almam lazım önce grafikerlik nedir ,nasıl yapılır öğrenmem lazım basit değilde kaliteli projeler imza atmak isterim :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hayır hiç denemedim, benim kafamdaki tasırımları kağıda dökmem için önce işin eğitimini almam lazım önce grafikerlik nedir ,nasıl yapılır öğrenmem lazım basit değilde kaliteli projeler imza atmak isterim :)

Temelinde Kağıt, kalem kullanmadan, sadece teknoloji yardımıyla grafikerlik..Yani aslında yapmak istediğin başkalarının yapıtlarından, işlerinden %98 oranında etkilenerek(%2 lik kısmı her işte farklı kullanacağın fontlara ve bilgilere veriyorum..)bazı işler yapmak istiyorsun..Dostum bırak bu işi heves olarak kalsın istersen..
bir işin varmış ne güzel..O iş alanıyla alakalı seni yükseltebilecek bir kursa gitmeni öneriyorum..
Olay heves kırmak degil ama bu işte ya çıraklıkla erken zamanlarda olucak, yada lise ve dengi okullarından eğitime başlıyacaksın..
Bende başbakan olmak istiyorum..kursu varsa gideyim diye bir mantık..zamanını daha olumlu işlerde kullanman senin yararına....
iyi günler dilerim

qaqa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
just do it diyorum...
tasarım beyinde başlar düşünme ve hayal gücü gerisi mekanik hareketler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...