Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
yapyaiyigelirhx1.jpg

yapı kimyasalları grubunda iki üç marka var elimizde ve hepsi aynı anda fuarlara katılyorlar, aynı anda ürün kataloğu, afiş vs.. istiyorlar...
yapı kimyasalları karoyu yapıştırıyor, aralarını dolduruyor, yüzeyi tamir ediyor, koruyor gibi gruplara ayrılıyor...

yara bandı kullan at, yumurta ve ev; yorumlarınızı bekliyorum

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
yara bandı ve yumurta üzerine giydirmeleri bana ait. ama fikri iyice oturtmam lazım. yorumlarınızı bekliyorum

bayram7007

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mantık olarak gayet iyi. yapı sektörü geniş ama mutlaka hepsinde kullanılan malzeme %90 aynı kırık yumurta ve kırıkları yada çatlakları kapatmak için yara bandı fikri tutmalı bence. yazılardan tugla görünümüde iyi müdahele. ama hemen kiremit renginin bittiği yerdeki motifler olmasa derim, çünkü o alanda bir karmaşaya sebeb oluyor gibi. emeğine sağlık

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
mantık olarak gayet iyi. yapı sektörü geniş ama mutlaka hepsinde kullanılan malzeme %90 aynı kırık yumurta ve kırıkları yada çatlakları kapatmak için yara bandı fikri tutmalı bence. yazılardan tugla görünümüde iyi müdahele. ama hemen kiremit renginin bittiği yerdeki motifler olmasa derim, çünkü o alanda bir karmaşaya sebeb oluyor gibi. emeğine sağlık

yorumun için teşekkürler iyi çalışmalar

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya çalışman çok güzel ama sen afişe açıklama yazma kimse onun ne olduğunu anlamaz işine görsellik kazandırmak istiyorsan öyle düşünki insanlar resime baktığında Örn: fikir veriyorm sana. Duvardaki çatlağın üzerine tablo asan biri.. böyle bir resim bulur güzel montaj yaparsan çok güzel bir görsellik kazandırabilirsin saygılar..

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya çalışman çok güzel ama sen afişe açıklama yazma kimse onun ne olduğunu anlamaz işine görsellik kazandırmak istiyorsan öyle düşünki insanlar resime baktığında Örn: fikir veriyorm sana. Duvardaki çatlağın üzerine tablo asan biri.. böyle bir resim bulur güzel montaj yaparsan çok güzel bir görsellik kazandırabilirsin saygılar..

bu fikir hoşuma gitti, uygun görseli bulursam üzerinde çalışayım,
iyi çalışmalar

Bugaloo

🌱Yeni Üye🌱
Eline saglık ama bu yumurta konusu çok klişe oldu artık ayrıca bantlar iyileştirmez sadece belli bir süre için koruyucu olur..ben konuya bu açıdan yaklaştıgımda sloganla görselin tam bir uyum içinde olmadıgını düşünüyorum...

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eline saglık ama bu yumurta konusu çok klişe oldu artık ayrıca bantlar iyileştirmez sadece belli bir süre için koruyucu olur..ben konuya bu açıdan yaklaştıgımda sloganla görselin tam bir uyum içinde olmadıgını düşünüyorum...

haklısın, bu konsept çalışmayı yedekte bekletiyorum. şimdi yeni bir konsept çalışıyorum. yorumun için teşekkürler iyi çalışmalar