Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Graphtec ce-5000-60 plotter kesim yardım.

istanbulspor

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Merhaba.
Graphtec ce5000-60 lık plotter aldım.makinayı ikinci el olarak alığım için teknik bir yardım göremedim. küçük bir kullanma klavuzu ile biraz öğrendim.
ama bazı eksikler var bunlar için yardımlarınızı rica ediyorum.

Birincisi: Folyoyu takıp ayarladığımda sanki sensör yokmuş gibi malzemeyi başa almıyor. taktığım yer neresi ise aynen duruyor. çalışmayı hazırlayıp kesmek için makinaya gönderdiğimdede folyo topunu ileriye doğru sürüklüyor sonra tekrar geri sarıyor malzemenin ortasından kafasına göre bir yerden kesmeye başlıyor.
buda dünya kadar fire vermemize sebep oluyor. kesiminin başından değilde sonundan başlıyor.

ikincisi: kestiği yerlerde ucuca getirmiyor.

bu makinayı kullanan ve bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Benzer konular

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ayarlardan otomatik okumayı iptal et. yada kesime başlayacağı yeri kendin manual olarak ayarla,size makina ile cd de vermeleri lazım o cd nin içinde manual ayarlarını okur tatbik edersen sorunun hal olur.

mehmetkorum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
rool 1 rooll2 sheat gibi secenekler var sen hangisini seçiosun öncelikle özelden bana yazarsan yardımcı olurum

SUSKUN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Graftec yardım

makinaya ya folyoyu taktıktan sonra kolu indir enter a basmadan menüye gir ekranda roll 1 roll 2 sheet i bul onu roll 1 e getir senin şuan kullanmış olduğun ayar değişecek öyle dene düzelecek makina çok güzel güle güle kullan çözemezsen A ve A REKLAM I ARA ORADAN BİLGİ ALBİLİRSİN SATICISI ONLAR İSTANBULDA YERİ

istanbulspor

🌱Yeni Üye🌱
suskun1 ve mehmet adlı arkadaşlar yardımlarınız için saolun söylediklerinizi yaptım sorun çözüldü. size ne kadar teşekkür etsem azdır