Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

GRAPHTECH - Corel Gönderme YARDIM

orhan577

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.eminreklam.net
Sanırım 88 Model Olan GRAPHTECH fc-3100-60 modelli plotter var (Taş Gibi Hala)
eski bilgisayarım 32 bitte Com to LTP kablom ile casmate olarak gönderim yapabiliyordum
şimdi yeni bi pc topladım 64 bit win 7 de çalıştırmak istiyorum
kasada lpt ve com girişleri yok GRAPHTECH de sadece LPT girişi Mevcut

Bende Usb To Lpt Kablo aldım bağlantıyı yaptım corelden gönderim yapmak istiyorum ama elimdeki graphtech cd sinin 64 bit uygun vista driveri lazım ve orj sitesinden bakmama rağmen bulamadım bu konu ile ilgili yardım edebilecek arkadaşa çook çook teşekkür ederim

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
64 bit ve win 7 de bu işlemi yapamazsın.Bilgisayarına pcı lpt kart al tak.xp ye çevir tıkır tıkır kesersin.88 model bi makinayı son sistem bilgisayarda çalıştırmak mümkün degil.

orhan577

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.eminreklam.net
64 bit ve win 7 de bu işlemi yapamazsın.Bilgisayarına pcı lpt kart al tak.xp ye çevir tıkır tıkır kesersin.88 model bi makinayı son sistem bilgisayarda çalıştırmak mümkün degil.

hmm 5 6 aya kadar yeni bi plotter alacağım artık idareten 8gb lık pc ye 32 bit xp kuracağız

peki corelden direk gönderebilmem için bi fikrin varmı tanıtamadım bi türlü de tabi lpt girişi yok usb to lpt kullanacağım gene.

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Graftekin sitesinde 32 bit sürücüler mevcut.olmadı bir üst sürümünü kur farketmez.unutma yazıcı olarak kuracaksın.