Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Graptech kameralı kesim makinası

yilmaz5907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar graptech in bir plotter ı var kameralı gecen gün inceledim ama calısır halde degildi bu makinalar ile ne yapılır bilen varmı cavapalar için simdiden tesekkürler

Benzer konular

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu makinalarla folyo kesilir,sticker yapılır.
Sorunuz ile acı bir yere parmak bastınız.Reklamcılık tabelacılık saygın bir meslektir.Avatarınızda REKLAM yazısı var.Aman allahım ne günlere kaldık reklamcıya bak plotterin ne işe yaradıgını bilmiyor.işte reklamcılıgın geldiği yer.Eline çalışmayan bir plotter bile geçen reklamcı oldu.gerçek reklamcılarda bunların yüzünden iflasın eşiğinde.

yilmaz5907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
plotterın ne ıse yaradıgını bılmeyen yok zten fakat insanlarda analarının karnından reklamcı tabelacı dogmuyor hayatta hersey tecrübe emekli grafiker olduguna göre bayagı eskimissindirde sen bu konularda yeni nesil elinizden mesleginizi alıyor diye tedir gin oldunuz bakıyorum --normalde insanlarla böyle konusmam ama sizin gibi amcalar olduktan sonra tabi laf sokmak size düsüyor -- unutmadan su zamandaki reklamcılar kazandıkları her parayı kar zannedip günübirlik harcamasalar emin olun kimse iflasın esigine gelmez... yinede yorum icin sagolun..

yilmaz5907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu makinalarla folyo kesilir,sticker yapılır.
Sorunuz ile acı bir yere parmak bastınız.Reklamcılık tabelacılık saygın bir meslektir.Avatarınızda REKLAM yazısı var.Aman allahım ne günlere kaldık reklamcıya bak plotterin ne işe yaradıgını bilmiyor.işte reklamcılıgın geldiği yer.Eline çalışmayan bir plotter bile geçen reklamcı oldu.gerçek reklamcılarda bunların yüzünden iflasın eşiğinde.

plotterın ne ıse yaradıgını bılmeyen yok zten fakat insanlarda analarının karnından reklamcı tabelacı dogmuyor hayatta hersey tecrübe emekli grafiker olduguna göre bayagı eskimissindirde sen bu konularda yeni nesil elinizden mesleginizi alıyor diye tedir gin oldunuz bakıyorum --normalde insanlarla böyle konusmam ama sizin gibi amcalar olduktan sonra tabi laf sokmak size düsüyor -- unutmadan su zamandaki reklamcılar kazandıkları her parayı kar zannedip günübirlik harcamasalar emin olun kimse iflasın esigine gelmez... yinede yorum icin sagolun..

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu makinalar ile ne yapılır ? sorusuna cevap yazdık folyo kesilir sticker yapılır yazdık.Siz bu makinalar nerede yapılır dedinizde size yol göstermedikmi?.yada plotterde şöyle bir sorun var dedinizde forumda size yardımcı çıkmadımı ,bak işte my jet size yardımcı olacagını yazmış .ama siz konuyu sapıtıp tartışma çıkarıyorsunuz gerçekleri göz ardı ediyorsunuz.yeni nesil değil mesleğimizi elimizden almak elimize su dökemez.ayıptır burada yazdığınız yetmiyormuş gibi birde özele mesaj atıyorsunuz sağolun.teşekkür ederim

arizek

🌟Usta Tasarımcı🌟
hocam kamera dedigin sey aslinda poza tanima sistemidir..

kesmek istedigin malzemeye daha once atilmis pozalari gorur ve sifir sasma ile ayni yerden keser..

ahmetvrl

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aresreklamhizmetleri.com
ufak bir yorumda benden gelsin arkadaşlar ben bu makinayı istanbulda avea reklamda gormuştum hatta alacaktım fiyatı çok uçuk olduğu için alamadım, oradan makina için aldığım bilgi aynen şöyle idi makina 02 mm e kadar folyo kesim yapabiliyor digital makinada basmışolduğun sticerleri arizek arkadaşında bahsetmiş olduğu gibi poza sistemi ile dekupe edebiliyor yani aslında sen kameradan kesimin yapılacağı yerleri rahatca gorebiliyorsun ayrıca kalın folyolarıda en sorunsuz bir şekilde kesen makina ve en güzel yanlarından bitanesede diğer makinalarda uzun metrajlı çalışmalarda folyo kesimde kaymalar olurken bu makinede oyle birşey yok FİYATI İSE yaklaşık 4 ay once sorduğumda tabi doların o günkü kurundan 7000 ytl yapıyordu

yilmaz5907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ufak bir yorumda benden gelsin arkadaşlar ben bu makinayı istanbulda avea reklamda gormuştum hatta alacaktım fiyatı çok uçuk olduğu için alamadım, oradan makina için aldığım bilgi aynen şöyle idi makina 02 mm e kadar folyo kesim yapabiliyor digital makinada basmışolduğun sticerleri arizek arkadaşında bahsetmiş olduğu gibi poza sistemi ile dekupe edebiliyor yani aslında sen kameradan kesimin yapılacağı yerleri rahatca gorebiliyorsun ayrıca kalın folyolarıda en sorunsuz bir şekilde kesen makina ve en güzel yanlarından bitanesede diğer makinalarda uzun metrajlı çalışmalarda folyo kesimde kaymalar olurken bu makinede oyle birşey yok FİYATI İSE yaklaşık 4 ay once sorduğumda tabi doların o günkü kurundan 7000 ytl yapıyordu

bu makina için bana 10000ytl demilerdi fiyat düşmüs demekki..!

SUSKUN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bende 60 lık graptech var çok memnunum herkese tavsiye ederim kaydırma sıfır kesim hassas

gookbey63

🏅Acemi Tasarımcı🏅
graptech makinalar orjinalı yapon malıdır çin malı almaya dikkat edin kesinlikle çin malı almayııınnnn! 2 mm yazıyı banamısın demeden kesen bir makine ve fleksi ile corelde çalışma proğramı var harika bir makina ama ne olursa olsun ben fastcut kesiciden şaşmam

kırımlıkurt

🌱Yeni Üye🌱
graphtec plotter

DOKTORAFACAN;

CraftRobo Kesim Plotteri (CraftROBO CC200-20) hakkında 1-2 sorum olacak:

* Poza tanıma sistemini çalıştırırken serigrafi tekniği ile basılmış pozalı etiketleri
kestirme imkanımız varmıdır?
* Yarım kesim ve tam kesim yaptığı söyleniyor.Tam kesim yaptırıldığında kesim halısı ömrü azalıyormu ?
* A4 boyutunda (20cm) kağıtlarla çalışıldığından bu boyutta çalışırken kağıt üzerinde fire durumu ne kadar olur ?
* CE-500-40-CRP modeli ile fiyat performans kıyaslaması yapıldığında avantajları nelerdir?
* CE-500-40-crp 'nin fiyatı ne kadardır ?
Bu iki cihazdan birisini damla etiket yapımında kullanmak istiyorum.Bunuda gözönüne alarak sorularımı yanıtlayabilirmisin.

Teşekkür ederim.

darkeagle

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben graphtec ce 500 kesici kullanıyorum .şimdiye kadar bi problem yoktu fakat yazıyı kesıme gönderdıgımde başka yerlerındende harflerın üzerinde kesikler oluşuyor.bu konuda bilgisi olan varmı acaba