Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Greenpeace: Son nefese kadar. Bizim, ağaç kesimini önlememize yardım.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
greenpeaceshrinkingrr8.jpg

Greenpeace: Son nefese kadar. Bizim, ağaç kesimini önlememize yardım.​

Not: Çalışma şahsıma ait değildir.

Stenia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok hoş.. gayet güzel düşünülmüş. teşekkürler

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
konuyla alakasız mesajlar silinmiştir
forum kurallarını hatırlatmak zorunda bırakmayın bizi
tekrar uyarı yapılmayacaktır.
Kurum ve kuruluşlar hakkında yerli yersiz düşüncelerinizi yaymak için forum topiklerimizi kullanmayın

grafiker.iso

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sanatçı, yaşadığı toplumun çocuğudur. Yani o ailenin bir bireyidir. Dolayısıyle toplumun genelini ilgilendiren konularda lehte veya aleyhte bir fikre sahip olma ve bu fikrini nezaket çerçevesinde ortaya koyma hakkı vardır. Sanatçı ayrıca kimseyi yargılamaz. Ancak toplumuna faydalı veya zararlı olabilecek kitlesel hareketlerin öncesini ve sonrasını sezinleyerek toplumunu dikkatlı olması konusunda uyarmak gibi bir misyona da sahiptir.
Hakkında soru işaretleri bulunan bir kurumu eleştirmek eğer kurallarla engellenecekse, aynı kurumun reklamının yapılması da aynı çerçevede engellenebilmelidir.
Terazinin iki kefesi aynı seviyede tutulabildiği ölçüde hoşgörü ve gelişimden söz edilebilir.
Saygılarımla

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
1- kişiye sanatçı ünvanını kim verir?
2- sanatçının bu görevlerinin olduğunu bana ispatlarmısınız, sanatçıya misyon yüklemek nedendir?
3- toplumun büyük bir kısmının bilgi sahibi olmadığı bir topluluk için kullandığınız tabir kişilere kendi fikirlerinizi empoze etme çabası değilmidir?
4- bulunduğunuz alan içerisinde kural koyucu ve uygulayan merci biziz rahatsız iseniz katılmama hakkına sahipsiniz
5- zaten siz konuyu dağıtmaya, başka yerlere çekmeye devam edecekseniz biz bu hakkı sizden alma hakkına da sahibiz

afiş konusunda tasarımla alakalı yorum yapmak dururken kalkıp kurumu yorumlamanın ardında ben başka bir düşünce ararım
bu konuyu uzatmamanızı tavsiye ediyorum

grafiker.iso

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Nazik uyarınız için teşekkür ederim. Konuyu uzatmak gibi bir düşüncem yok. Zaten gücü elinde tutanlar tehdit ederken, tehdit edilene susmak düşer. Biz de bu kurala uymakla yükümlüyüz.

jackhal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bravo.. nedense bana bir türkiye gerçeğini hatırlattı yaşananlar :p