Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grfırenk logo tasarımı

grafirenk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İleride açmayı düşündüğüm reklam firması için hazırladığım logo
Yorumlarınız?..

Benzer konular

sagat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
okunması zor olsada güzel
kullandığınız işlerde renk seçimleriniz çok iyi
bu yüzden 1 adım önde işyeri açacağınızı söyleyebilirm

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logo çalışmanıza diyecek hiç bir şey yok. Gayet güzel, çok hoş olmuş. Yalnız fontu -böyle bir font hatırlıyorum ama- kendiniz mi yaptınız, yoksa hazır bir font mu kullandınız bilmiyorum lakin, et kalınlıklarında ve bazı kıvrımlarda sorunlar var. g'nin yuvarlağının dengesi ve r'nin üst bölümünün kalınlığı gibi. Renk'in r'si, grafi'nin r'sinden daha kalın görünüyor. Bunları da hallederseniz fevkalade bir çalışma olur.
Ellerinize sağlık.

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel olmuş emeğine sağlık ama birde o halkalardan birini kaldırıp da denemeni tavsiye ediyorum.. :)

grafirenk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel olmuş emeğine sağlık ama birde o halkalardan birini kaldırıp da denemeni tavsiye ediyorum.. :)

Logo çalışmanıza diyecek hiç bir şey yok. Gayet güzel, çok hoş olmuş. Yalnız fontu -böyle bir font hatırlıyorum ama- kendiniz mi yaptınız, yoksa hazır bir font mu kullandınız bilmiyorum lakin, et kalınlıklarında ve bazı kıvrımlarda sorunlar var. g'nin yuvarlağının dengesi ve r'nin üst bölümünün kalınlığı gibi. Renk'in r'si, grafi'nin r'sinden daha kalın görünüyor. Bunları da hallederseniz fevkalade bir çalışma olur.
Ellerinize sağlık.

öncelikle karekteri kendim çizmedim önerilerinizi dikkate alıcam özellikle "r" harfinin üzeride biraz daha çalışıcam yorumun için teşekkür ederim

grafirenk

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Halkalardan birini kaldırırsam sanki logonun dengesi bozulu gibi geliyor bana
tasarım aşamasında denemiştim. Yorumun için teşekkür ederim :)

konsantre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel, özgün bir çalışma olmuş. Benim de ekleyeceğim; iki renkten bir tanesi biraz daha koyu olursa ilk algı daha güçlü olabilir veya grinin içine biraz mavi fena durmayabilir (10C 30K gibi). Başarılar.

ktu

🌱Yeni Üye🌱
süper olmuş.Beni de ortak olarak alırsın inşalah :)