Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

GRP Ayakkabı Kutusu Tasarımı

toparli

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ambalajtasarimi.gen.tr
Arkadaşlar yaptığım ayakkabı kutusunun daha iyisini yapabilmek için eleştirilerinizi ve beğendiğiniz yönlerini yazmanızı rica ediyorum
İsmail TOPARLI

kr49d.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Eğer marka olmayan bir ayakkabı için kutu yapacaksanız ağırlıklı olarak 1-2 renk kutular üzerinde çalışmalısınız.

Marka ayakkabı kutuları içinse dikkat etmeniz gereken bir şey yok. Basın tasarımı gitsin.

mecityilmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar yaptığım ayakkabı kutusunun daha iyisini yapabilmek için eleştirilerinizi ve beğendiğiniz yönlerini yazmanızı rica ediyorum
İsmail TOPARLI

kr49d.jpg

Bence gayet başarılı bir çalışma. Tebrikler. Tek bi tavsiyem olucaksada farklı bi hava katmak istiyorum vs diyorsanda ayakkabının etrafına - - - - - - bu şekilde çizgilerle sarmalayabilirsin :)

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Çalışma şık gözüküyor bende arkadaşların yanı sıra ayakkabı izlerine takıldım.Kullandığınız ayakkabı izi hazır ve klasik bir ayakkabı izi yanılmıyorsam. Eğer ayakkabı görseldeki ise ayakkabı izi kullandığınız vektördeki bot gibi değil daha kibar bir iz olmalı.. Hatta birebir ayakkabının tabanından bu izi alabilir, ve kullandığınız fotografla oran orantıyı dikkate alarak kutuya yerleştirebilirsiniz.

hale_ozln

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarım

Kutu başarılı olmuş başarılarınızın devamını dilerim.
Bende sürekli ayakkabı kutusu basan bir matbaada calısan biri olarak ayakkabı kutu tasarımlarında bu tarz değişiklikler görünce hoşuma gidiyor açıkcası.
Kullandıgınız zemini çözemedim yalnız sepet deseni gibi duruyo tam olarak nedir o
Kutu Lumberjack tarzı botlar için çok uygun olurdu basılma imkanı olsa.

zeroth

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eger tek cesit ayakkabi satisi yapilmiyorsa kutunu uzerinde temsili bir ayakkabi resmi koymak biraz yanlis.. istisnai durumlar haricinde genelde kutunun uzerinde sadece marka bazli gorsel calismasi yapilir model bazli calisilmaz.. ayrica barkod - renk - numara vs gibi bilgilerin yazili olacagi bolge unutulmamalı ve bu bolgeyi isaretlemek icin check box - etiket ya da damga muhur alternatifleri degerlendirilmeli..

murat46

🌱Yeni Üye🌱
slm ayakkabı kutusu alt kısmına baskısı yapılan ayakkabı ölçü görseli gerekmektedir. lütfen