Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grup pusula konser afişi

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
GRUP PUSULA KONSER AFİŞİ [Sade Bir Afiş Klaşe Bir Mekan Küçük Bir Grup]
Logo Bana Ait. Plak Ortada olsa daha guzel olabilirdi fakat pusula logosu plagın ortasında olmazdı zaten böyle begenedıler sorun olmadı begenıldı sızlerınde yorumlarını beklıyorum.
koncer.jpg

Benzer konular

gunesinkizi

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler güzel bir çalışma olmuş bence. başarılar...

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Başarı bir çalışma ama keşke türkçe karakter kullansaydın yada noktaları iki dakkada halletseydin.

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
tesekkurler arkadaslar bu bıran önce yapılmıs bısey dırek yazıcıdan alındı a3 ve kırsal bı yere yaptıgım bır çalısmaydı gitarist arkadsm rica etti bende böyle bişey çıkarttım fotografta bana ait bu arada ve su konuda kusuruma bakmayın bı anda yuklemıstım bı saat içersınde attım uyarıyı aldım bundan sonrakılere dıkkat edıcem tesekkurler yorumlarınız ıcın ...

rap

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmş eline sağlık

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence harıka olmus...emegıne saglık...abartısız olmus sade ve şık...basarılar:)sadece yazı karakterlerınde I ve İ sorun olmus onlarda duzelırse ıyı olur:)

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
eline sağlık

egem07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel bir çalışma olmuş ama inşallah basılmamıştır. harflerdeki noktalar eksik ve birde aşağıda biletsiz alınmıcaktır yazısı var ordaki alınmıcaktıra dikkat edin bence alınmayacaktır olacak.

gorsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence çok güzel olmuş, bateri zili alta göre dağılmış ve müzisyenler ortaya çıkmış ama zilin altındaki dağılma biraz sağa kaymış, beni bu rahatsız etti. onu da vatandaş zaten göremez. yine söylüyorum çok güzel olmuş.