Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güçlü demir

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟

Yapmış olduğum logolarda hiçbir düzenleme yapmadım ne fontunda ve yahutta başka bir yerde sadece gdf yani(güçlü demir ferforje) firması ismi adı adında karektersel bir kaç logo çalıştım ve sizlere sundum müşteri begendikten sonra karekteri ve diğer detayları konusunda çalışıcam ama öncelikle gfd olarak hangi logo seçileceğine karar verilsin diğer çalışmaları ondan sonra yapıcam o güzel yorumlarınızı bekliyorum

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
4 numaradaki çiziminiz hoş duruyor,ancak fontu seçerken daha okunaklı ve ciddi bir font seçmenizi öneririm.font rengi olarak gri tonları kullanabilirsiniz.kolay gelsin.

"+ çizim fontun yanında fazla büyük, aralarında bir orantı yok. fontu çizimin sağına hizalayabilirsiniz."

yeliz gökçen'in bu yorumuna da katılıyorum.birbirine hizalayıp,fontları sağ tarafa yerleştirmeniz daha düzenli gösterecektir.

Son düzenleme:

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
tşk ler font seçimi aşamasına geçmedim henüz

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
4 numaradaki çiziminiz hoş duruyor,ancak fontu seçerken daha okunaklı ve ciddi bir font seçmenizi öneririm.font rengi olarak gri tonları kullanabilirsiniz.kolay gelsin.

+ çizim fontun yanında fazla büyük, aralarında bir orantı yok. fontu çizimin sağına hizalayabilirsiniz.

font seçiminizi yapmadıysanız bizlere sadece çizimi sunabilirdiniz. bu şekılde çizimle birlikte fontuda eleştiriye açmış bulunuyosunuz.

son halini de bekleriz...

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
anlıyorum haklısın hata ettim fontuda sunmakla son halini bittiğinde yayınlıyacağım