Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Guidic "Twitter of Guides" Logo ve Kartvizit

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Selamlar, kendimize ait bir proje üzerine yaptığım logo ve kartvizit çalışması... Görüş ve önerilerinize;

Guidic.png

GuidicBlue.png

GuidicOrange.png

GuidicPink.png

Son düzenleme:

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
sade ve güzel olmuş kardeşim eline sağlık :) aynı rengi tutturmak zor olucak baskıda ama
tamamdır .)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Buzları eritmek adına ilk yorum benden gelsin istedim...
GUİDİC fontu , kartvizitin arka yüzünde gayet iyi duruyo ama nedense ön yüzünde rahatsız edici gibi geldi bana , oysaki aynı font ,sebebini anlamadım...Benden kaynaklı sanırım...
Onun haricinde gayet başarılı buldum...
Ellerinize sağlık...İyi Bayramlar...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Gayet sade ve hoş bence. Yalnız aklıma şu takıldı kalem benzetmesini neden ''d'' harfine uyguladınız? Bence ''i'' harfinde daha güzel dururdu. Elinize sağlık.

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
sade ve güzel olmuş kardeşim eline sağlık :) aynı rengi tutturmak zor olucak baskıda ama
tamamdır .)

Teşekkür ederim dostum, bu baskı işine çok eğilmem gerekiyor, çoook :))

Buzları eritmek adına ilk yorum benden gelsin istedim...
GUİDİC fontu , kartvizitin arka yüzünde gayet iyi duruyo ama nedense ön yüzünde rahatsız edici gibi geldi bana , oysaki aynı font ,sebebini anlamadım...Benden kaynaklı sanırım...
Onun haricinde gayet başarılı buldum...
Ellerinize sağlık...İyi Bayramlar...

Buz yok, yok öyle bişi ;)

Belki ön tarafta logonun aldığı üst ışık rahatsız etmiş olabilir, aksi taktirde renk haricinde bir farklılık yok ön ve arkadaki logolarda. Zaten kullandığım renk konusunda bende çok emin değilim, belki farklı birşey deneyebilirim.

Teşekkürler.

Gayet sade ve hoş bence. Yalnız aklıma şu takıldı kalem benzetmesini neden ''d'' harfine uyguladınız? Bence ''i'' harfinde daha güzel dururdu. Elinize sağlık.

Aslında iki neden yer alıyor,
1. iki adet "i" bulunması,
2. "Twitter of Guides" yazısını o benzetmeyi yapmadan önce yerleştirmiş olmam :)

Teşekkürler beğenin için. Bir de "i" harfinde denesem mi diye düşündüm şuan yalnız :)

muratiff

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Zaten erdemirs belli bir seviyeyi aşmış bir arkadaşımız. Pek yorumlarada ihtiyacı olduğu sanmıyorum. Şahsen bana bu kartviziti sattın. Tebrik ediyorum.

aysgl_678

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aysegulavcu.com
tasarımız çok hoş olmuş ama fikrimi sölücek olursam sakın parlamayın :) d nin altını biraz uzatmışsınız müşteriler zor okur GUİDİC mi GUİGİC mi yoksa Guiqic mi bilemezler. bilerek yapılmış birşeymi yoksa bilmeden bi detayımı atladım

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Bir kaç renk verisyonunu diğerinin yanına ekledim, ışığı da kaldırdım, görüşlerinize..

muratiff, çok teşekkür ederim dostum, bu güzel yorumun göğsümü kabarttı açıkçası, ama böle bi yorum daha duyarsam benim için kötü olabilir :):D

d'nin altını aslında bir kalem ucuna benzetme amacı ile uzattım, "Twitter of Guide" ı da destekleyici olmasını istedim. aslında çok fazla "g" veya "q" şeklinde algılanacağı konusuna katılmıyorum, ama belki de yanlış düşünüyorum :)

teşekkür ederim..

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
behn sadece müşteri açısından söledim zaten:) yoksa çalışman çok hoş tebrikler.

teşekkür ederim tekrar, dediğim gibi bazen bunu başarıyorum, kendim anladığım için çok sorun etmiyorum ama yanlışta yapabiliyorum, gelirse daha tepki elbet işin başındayken değiştirmeyi düşünebilirim ;)

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Gerçekten başarılı çalışmalar çıkmış ortaya.Ben 2. çalışmanın renigini daha makul buldum.Emeğinize sağlık.

vektör

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.senaotelefontamir.com
Eline sağlık sadece bir öneri, font içinde sadece G harfinde sert köşe var, G 'nin o kısmı yumuşatılabilir.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlk çalışman çok güzel ama adres kısmı kolay okunabilirmi bilmiyorum. Ellerine sağlık.

sa_yılmaz

🌱Yeni Üye🌱
Tebrikler, gayet başarılı. Her hangi bir eleştiriye gerek yok bence çok temiz ve şık bir çalişma. Çift taraflı olmak zorundami?. önerim arkalı önlü olacaksa Türkçe-ingilizce olmasi yönünde...

Tekrar tebrikler ve başarılar.