Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Günerler Çatı kaplama Broşür Çalışması

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorum ve eleştirilerinizi esirgemezseniz sevinirim.

atkaplama.jpg

Benzer konular

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
sade ve şık bir çalışma tebrik ederim... tek sorun kapaktaki sloganı biraz daha sağa kaydırmalısın...

mhmt şhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazı karakterleriyle oynarsan daha süper olucağına inanıyorum sıradan kalmış yazı karakeri air sans önerim

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
oldukça rahat oldukça şık bir tasarımken yazı karakterlerin ve paragrafların işin kalitesini büyük ölçüde düşürmüş. Sanki yazıları başkası yazmış tasarımı başkası yapmış gibi :)
slogan da daha okunaklı "elegance" bi karakter olmalı. Başlık ve yazılar, yazı espasları, paragraf aralıkları, tekrardan düzenlenmeli. Bunlar yapıldığında dörtdörtlük olacak. iyi çalışmalar...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sanki yazıları başkası yazmış tasarımı başkası yapmış gibi :)
QUOTE]

Bu cümleyi espri olarak kabul ediyorum.:) zira böyle bi şey olması asla söz konusu olamaz.

oldukça rahat oldukça şık bir tasarımken yazı
karakterlerin ve paragrafların işin kalitesini büyük ölçüde düşürmüş. Sanki yazıları başkası yazmış tasarımı başkası yapmış gibi :)
slogan da daha okunaklı "elegance" bi karakter olmalı. Başlık ve yazılar, yazı espasları, paragraf aralıkları, tekrardan düzenlenmeli. Bunlar yapıldığında dörtdörtlük olacak. iyi çalışmalar...

Metinlerdeki ve slogandaki yazı karekterleri değişti.

Tüm yorumlar için teşekkür ediyorum.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
şık görünüyor emeğine sağlık.yanlız birşey dikkatimi çekti genellikle bütün broşür çalışmalarında aynı fontu kullanıyorsun bunun özel bir nedeni varmı acaba?

emre8586

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel bir çalışma sade ve şık tebrikler.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
şık görünüyor emeğine sağlık.yanlız birşey dikkatimi çekti genellikle bütün broşür çalışmalarında aynı fontu kullanıyorsun bunun özel bir nedeni varmı acaba?

Özel bir nedeni yok.Genel de sade çalışmayı sevdiğim için bu yazı karekterinin daha uygun düşeceğini düşündüğüm için kullandım.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
elinize sağlık... başarılı bi çalışma çıkarmışsınız değinilecek konu fontlardı ama değişmişsiniz deşişmiş halinide görmek isterdim...diğer çalışmalarınızda da hep sadelik var bu çok güzel...aynı zamanda da müşteriden yanada şanslısınız sanırım... başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
elinize sağlık... başarılı bi çalışma çıkarmışsınız değinilecek konu fontlardı ama değişmişsiniz deşişmiş halinide görmek isterdim...diğer çalışmalarınızda da hep sadelik var bu çok güzel...aynı zamanda da müşteriden yanada şanslısınız sanırım... başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim...

Evet çalışma tarzım genellikle hep sadeden yana.Müşteri konusuna gelince devamlı öyle olmuyor maalesef.Bazen çok güzel bir işi müşteri sayesinde berbat bir hale getirdiğim oluyor:) Ancak sadeliği müşterinin itiraz edemeyeceği tarzda uygulayınca genelde sorun çıkmıyor.

Değişmiş halini ilk fırsatta yükleyeceğim.

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
öncelikle eline sağlık iyi bi çalışma... sadece ön taraftaki BrushScript le yazdığın slogan bana çok büyük geldi.. gerisi için gayet güzel çalışmayı corel de mi hazırladın?

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
öncelikle eline sağlık iyi bi çalışma... sadece ön taraftaki BrushScript le yazdığın slogan bana çok büyük geldi.. gerisi için gayet güzel çalışmayı corel de mi hazırladın?

Şu anki çalışma bu şekilde değil.Düzelymeler yapıldı.En kısa sürede yükleyeceğim.

Evet Corel de yaptım.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmanın düzeltilmiş hali.

atkaplama.jpg

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
sade ve hoş bir çalışma elinize sağlık.yalnız yazılarda yazım ve boşluk hataları var, gözden geçirmenizi öneririm.bir de yazıların hepsini ya iki yana yada sola hizalı yaparsanız daha hoş görünecektir.emeğinize sağlık.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sade ve hoş bir çalışma elinize sağlık.yalnız yazılarda yazım ve boşluk hataları var, gözden geçirmenizi öneririm.bir de yazıların hepsini ya iki yana yada sola hizalı yaparsanız daha hoş görünecektir.emeğinize sağlık.

Siz çalışmanın son halini incelemediniz sanırım.