Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

güneş parlaması olan fotoğrfları koyulaştırmak

bubicu

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var..birkaç gelin fotoğrafı var elimde ve hepsinde güneş patlaması olmuş fena halde..biraz uğraştım photoshopta düzeltmek için ama olmadı istediğim gibi..bunun daha kolay bir yolu varmıdır? şimdiden teşekkürler..

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Fotoğraflarınız RAW formatında çekildiyse yardımcı programlarla çok basit bir şekilde parlayan kısımdaki parlaklığı alabilir ve istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz.

Ancak fotoğraflarınız jpg. yada başka bir format ise uğraşmanız gerekmektedir.

bubicu

🌱Yeni Üye🌱
maalesef jpeg formatında..nasıl bir yol öneririsiniz peki?

bubicu

🌱Yeni Üye🌱
yardımmmm...

arkadaşlar bana yardımcı olabilecek olan var mı?

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
lokal olarak seçimler yaratacak, bazen doku kopyalayacak, bazen lokal ışık ayarlamaları yaparak fotoğrafı al benili hale getireceksiniz. Bunu yapabilecek sihirli bir tuş henüz yok. Eğer fotoğrafçılık üzerine bilgileriniz cep telefonundan foto çekmeten öteye geçmiyorsa, bir fotoğrafçıdan destek almanızı öneririm.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
lokal olarak seçimler yaratacak, bazen doku kopyalayacak, bazen lokal ışık ayarlamaları yaparak fotoğrafı al benili hale getireceksiniz. Bunu yapabilecek sihirli bir tuş henüz yok. Eğer fotoğrafçılık üzerine bilgileriniz cep telefonundan foto çekmeten öteye geçmiyorsa, bir fotoğrafçıdan destek almanızı öneririm.

İvana Sert modunda :)

bubicu

🌱Yeni Üye🌱

pardon da konuşma tarzınıza bir anlam veremedim doğrusu..yazdıklarınız kadar uygulamada da bulundum zaten..fakat fotoğrafı çeken kişi değerleri iyi bir şekilde ayarlamadığından dolayı aşırı patlamalar var..fotoğrafı en olur hale getirince bile dikkat çekiyor..
bu forum insanların birbirleriyle iletişime geçme,yardımlaşma,paylaşımda bulunması için var..siz bu amaçla kullanmıyorsanız yardım isteyenlere yorum yazmamanızı tavsiye ederim..