Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güzel sanatlar fakültesi ve özel yetenek sınavı hakkında

sakız

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Mimarsinan üniversitesi özel yetenek sınavıyla grafik tasarım bölümüne öğrenci aılıyor bu grafik tasarım bölümünün soru tarzı nasıldır ve bilgisyarda yapılan grafik tasarım anlamına mı geliyor yoksa el ile çizilen karakalem tarzı bir yetenekmi gerekiyor? Birde grafik bölümü ve grafik tasarım bölümünün farkı nedir?

Cevaplarınızı merakla ekliyorum.

Benzer konular

mrt syr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk önce şunu belirtmek isterim ki çiziminin iyi olması lazım. ben geçen sene girdim sabah ve öğlen olmak üzere ikik grupta yapıyolar ben sabah girmiştim 70x100 kağıda otogarda bavulları taşıyan muavin ve anneyle çocuk sarılmış bir şemilde çizicektik ayrıntısına kadar yapıyor millet çok iyiler var öğlenkilere de otobüsün içinde hamile bir kadına yer veren adamı çizicektin 3 aşamadan oluşuyor ben geçemediğim için grafikte ne sordular bilmiyorum ama internettende öğrenebilirsin marmara nıı grafiğine girmiştim ve kitap kapağı tasarlamamızı istemişlerdi mülakatlarda da iyi olman lazım kültür sanat sinema ressamlar tiyatro herşey soruyolar. sıkı çalışman lazım sınavlar ağustos başı eylül sonu gibi yapılıyor. bilginize