Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güzel Sanatları Kazanmak İçin

designerserap

🌱Yeni Üye🌱
Mrb grafiker olmak için kendi çabamla bişeyler kattım kendime şuandada staj yapıorum ancak güzel sanatları kazanmak istiorum bunu için ne yapmam gerekio yada önerebiliceğiniz çizim kursu yada çizim önerileriniz var mı...

Benzer konular

hkahyalar

🌱Yeni Üye🌱
yakın çevrenizdeki müze gibi yerlere gidip bol bol çizim yapın...hem eskiz mahiyetinde de hemde desen olarak...elinizi iyice açmanız lazım...cansız nesneleri çizin....bana gönderebilirsiniz örneklerinizi...bende yorumlarımı size iletebilirim...çevrenizde yardımcı olabilecek bir hoca yokmu!

designerserap

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten mi yaaaaaaa valla çok sevinirim şuanda bana yardımcı olabilicek kimse yok kendim aldım bu kararı ve bana bu konuda yardımcı olabilicek ve fikir verebilicek birine çok ihtiyacım var

yerkul26

🌱Yeni Üye🌱
hoş geldin aramıza benım desen dersım vardı bu yıl fazla kontur atmıcaksın ışiğa kompozısyona dıkat edıceksın oran orantıya dıkat edıceksın.bulduğumuz herşeyi çiziyoduk biz.burusturup onume koyduğum kağıt ılk çizdiğim şeydi.yerde bulduğumuz bi dal,canlı model,vazo,kumaş cam çok çalışmıştık.çizmediğim sebze meyve kalmamıstır diyebilirim.semaver vardı cok eski hocamız onu getirmiştı mesela fınalde.ben ılk yaptığm çizimle son çizimımi karşilastırdığımda gercekten cok fark olduğunu gormustum.başarılar

designerserap

🌱Yeni Üye🌱
ya teşekkür ederim verdiğin bilgiler için kazanmayı gerçekten istiyorum ama ölçü alamıorum sorun orda bunu için bi alt yapıya ihtiyacım var...

yerkul26

🌱Yeni Üye🌱
rica ederim çizim yaptıgın kağıdı parcalara bol sadece kendın gorebılecegın sılık cızgılerle ve bu sekılde kağıdı ortalamaya calıs.bende oleydım merak etme bıraz calısınca oluyor.kendıne bı katapta alabılırsın orda resımlerlede anlatıldığı ıcın gorerek anlaman daha yararlı olur

designerserap

🌱Yeni Üye🌱
çizim sırları kitabını aldım 1. cisini ama bakalım ya elimden geleni yapmaya çalışıorumm inş. başarırım...

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
umarım basarırsın bence elınden gelenı yapö kolay gelsın...