Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

güzel yurdumun güzel şehri samsun...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
samsunqj0.jpg

karadeniz'in incisi SAMSUN...

Benzer konular

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Resim açılmıyormu? Ben göremedim

Şimdi gördüm güzelmiş İzmir'e benzeddiğini duymuştum. Teşekkürler

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
sol usttekı samsun yazısı pek ıyı olmamıs. onun dısınd guzel.. bende acemı bırlıgını orda yaptım..cok guzel ınsanları vardır..

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
sol usttekı samsun yazısı pek ıyı olmamıs. onun dısınd guzel.. bende acemı bırlıgını orda yaptım..cok guzel ınsanları vardır..

teşekkürler güzeldir samsunumuz bekleriz tekrar...türkiyenin logosuna uydurmak istedim samsunu olmadı farkındayım...

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler güzeldir samsunumuz bekleriz tekrar...türkiyenin logosuna uydurmak istedim samsunu olmadı farkındayım...

genelde askerlık yapanlar askerlık yaptıkları ıllere yenıden gıtmek ıstemezler ama ben samsuna gelmek ısterım gercekten...

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
gel selimsel güzeldir buralar ;)

bu arada çalışman güzel olmuş zuckerr

emelgok

🌱Yeni Üye🌱
bende gidip geçen hafta samsunu gördüm gerçekten çok ama çok güzel bi şehir, istanbul delisi olan bana bile orda yaşayabilme cesaretini verdi ama orada iş bulabilirmiyim diye korkuyorum arkadaşlar :( nolur birileri bana yardım etsin, çok iyi bir matbaada 5 yıldır grafikerlik yapıyorum, sanatçıların albüm kapak çalışmalarını yapıyorum iş yerimden çok memnunum ama samsunda yaşamak istiyorum :) oradada güzel bir yerde iş bulabilirmiyim bilmiyorum ve bu arada çok ortalık yerde sormak istemezdim ama bunu öğrenmem gerek isteyen özel mesajlada cevap verebilir, oradaki maaş durumları nedir??

harefe

🌱Yeni Üye🌱
bayramda ordayım güzeldir samsun
birde sokaklar 3 kişilik olsa