Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hacca giden kişiler için yaptırılan bir çalışmam.

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
hacıya giden kişiler için turizm firmasının yaptırdığı bir çalışma var herkesin resimlerinin yer alacağı bi taslak oluşturdum ama sizinde fikirlerinizi almak istedim daha farklı birşeyler çıkarmı diye... teşekkürler şimdiden...
hachl9.jpg

Benzer konular

murattt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sade çok basit daha değişik bişi yapabilirdin

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
lütfen ve lütfen başlıkları bu şekilde açmayınız.
işin adını yaznınız başlık olarak.

yoruma gelince kalan büyük boşluklar doldurulmalı gibi duruyor. mesela dini vektörlerler... abartmadantabi... olabilir mi?

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
"Hacca giden" diyecektin heralde koserim:) yeşil ve siyah renkleri burada pek uyumlu olmamış bence....

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
lütfen ve lütfen başlıkları bu şekilde açmayınız.
işin adını yaznınız başlık olarak.

yoruma gelince kalan büyük boşluklar doldurulmalı gibi duruyor. mesela dini vektörlerler... abartmadantabi... olabilir mi?

Haklısın Ama İşe Bi isim koyamadım =)

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
zemine silme olarak kabe fotoğrafı yerleştirilebilir ama lens vererek tabii... (o zaman kabe fotolarını değiştirebilirsin bir tanesini... iki yerde osmanlı turizmi vurgulamaya gerek yok aynı yerde hemde. oraya sadece 2007 bolu hacıları desende olur. ama biraz daha büyük ve tek satırda. ;) kolay gelsin benden bu kadar...

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu tür çalışmada gösterişe kaçman pek doğru olmaz, bence de senin oluşturduğun bu formatta veya benzeri bir şekilde çalışma yapman ve sadelik düzeninden dışarı çıkmaman daha mantıklı olur. Tabii renk ve font konusunda düzenleme yapabilirsin. Üst kısma resimlerin geleceği kareleri alıp, alt kesime güzel bir tasarım yapabilirsin. Bunu ister kolaj tarzında, ister internette muhakkak rastlamış olabileceğin İslami wallaper tarzı yapabilirsin. Veyahut orta kesimi İslami fotolarla düzenleyim bunların etrafına resim kareleri ile doldurabilirsin. Aslında bu konuda birçok fikir üretebilirsin. Lakin benim tavsiyem bu çalışmada sadelik sınırını aşmamandır, işbu çalışma fazla görselliği kaldıramaz.

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
koserim özelden gönderdi onun adına yorumlar dikkate alınarak düzenlediği son tasarını yayınlıyorum...

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilkinden daha iyi ama bunda da bişeyler eksik. üst tarafı çok boğmuşsun alt tarafta bu kadar boşluk varken bütün herşeyi yukarıya alma. üstte sadece osmanlı turizm bolu hacı adayları veya türsab logosu kalabilir... ama firma logosunu ve iletişim bilgilerini aşağıya al derim ben. oraya yani altabeyaz bir alan aç çözürlüğünü düşür (böylelikle fotoğrafıda yememiş olursun) üzerine tel vs yaz ;) unutmadan kazım çetin sanırım o en üstte solda onunda biraz magentasını düşür oyna biraz adam yanıyoo :))