Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hacı Bektaşı Veli Derneği

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya amacım çalışmayı göstermek deil amacım arka kapaktaki ışığın neden patladığını çözmeme yardımcı olmamız bilgisi olan? RGB yaptım düseldi :p kenar boşlukları biraz arttırmalıyım değilmi böyle çok sıkışık snki? bana ÖLe geldi bilmiorm siz ne düşünürsnz

Benzer konular

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşım yazdığınız yazıyı okudum bişey anlamadım :( bende çalışmalarla ilgili yorumumu yapayım.

Öncelikle çalışmalar bence başarılı renk ve font seçiminiz uyumlu olmuş, fakat mizampaj olarak pek hoş durmuyor. kesim payını biraz daha fazal bırakırsanız çok daha güzel olabilir. Emeğinize sağlık.. ben beğendim

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşım yazdığınız yazıyı okudum bişey anlamadım :( bende çalışmalarla ilgili yorumumu yapayım.

Öncelikle çalışmalar bence başarılı renk ve font seçiminiz uyumlu olmuş, fakat mizampaj olarak pek hoş durmuyor. kesim payını biraz daha fazal bırakırsanız çok daha güzel olabilir. Emeğinize sağlık.. ben beğendim

tşk.LEr
yukarıdaki yazıyı anlamadınmı :) ya fotoyu cmyk modunda Jpeg yapmıştım arka kapaktaki ışık patlamıştı yani zemine dönüşmüştü. RGB yapmayı unutmuştm hepsi o kenar boşlukları derkende iç sayfada sayfa kenarlarına boş paylar eklemelimiyim diye sormuştum hepsi b u :p

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟

Bende pek bir şey anlamadım yazdıklarından yalnız başlık biraz daha büyük olabilirdi bence onun dışında hoş sade bir tasarım olmuş

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Hacı Bektaş-ı Veli olması gerekmiyormuydu?

Oysa siz: Hacı Bektas Veli yazmışsınız?

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

Son düzenleme:

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
bak ya, küstah :D insan kendine cümleler kurduğunda nedense onları kimse anlamaz bu nedenle güzel konuşmak her kesime hitap edebilmek ayrı bi sanattır
misal ben şiirlerim bile var bi ara graficafeye atarım :)

Hiç hoş bir üslup değil bu bence.....

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hacı Bektaş-ı Veli olması gerekmiyormuydu?

Oysa siz: Hacı Bektas Veli yazmışsınız?

-ı sı yokmudur nedir bende anlamadım hacı bektaş dernekleri var onların kurumsal işlerinin hepsinde aynı aslında doğrusu o olmalı. iyiki iç yazıları görmedin abi yollanan yazılar çok kötüydü bir insanın görüpde o anki duygularını vurgulaması gibi olmuştu o kadar cümle düşüklükleri vardıki katliam -ı sına bakmassın bile :)

Sizinde cümle düşüklükleriniz göz önüne alındığında, ozaman kitapçık için doğru yere gelmişler..

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
-ı sı yokmudur nedir bende anlamadım hacı bektaş dernekleri var onların kurumsal işlerinin hepsinde aynı aslında doğrusu o olmalı. iyiki iç yazıları görmedin abi yollanan yazılar çok kötüydü bir insanın görüpde o anki duygularını vurgulaması gibi olmuştu o kadar cümle düşüklükleri vardıki katliam -ı sına bakmassın bile :)

Bizim işimizin bir cilvesidir bu birazda... Fakat ben farklı bir durumun altını çizdim. Sanırım siz idrak edemediniz.

Derneğin adı nedir bilemiyorum fakat kitabın arka yüzünde dernek değil Hacı Bektaş-ı Veli hakkında kısa bir bilgi olduğungörülmektedir ki; eğer ben yanlış görmüyorsam, isimde iki hatanız mevcut.

• Hacı Bektas (ş) Veli
  • Hacı Bektaş() Veli
Mesajımı düzenliyorum...

Pardon 3 yanlış:

• Hacı Bektas (ş) Velı (i)
  • Hacı Bektaş() Veli

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bizim işimizin bir cilvesidir bu birazda... Fakat ben farklı bir durumun altını çizdim. Sanırım siz idrak edemediniz.

Derneğin adı nedir bilemiyorum fakat kitabın arka yüzünde dernek değil Hacı Bektaş-ı Veli hakkında kısa bir bilgi olduğungörülmektedir ki; eğer ben yanlış görmüyorsam, isimde iki hatanız mevcut.

• Hacı Bektas (ş) Veli
  • Hacı Bektaş() Veli
Mesajımı düzenliyorum...

Pardon 3 yanlış:

• Hacı Bektaş() Veli

tşkler abi düzelttim keşke herkes senin gibi olabilse

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Yaptığınız işe geri dönüp baktığınızda ve hatalarınızı düzeltmeye başladığınızda sizde Volkan Tekin gibi olabilirsiniz evet..Sizin için iyi bir başlangıç..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Yararlı olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Yanlış anlamadığın ve doğruyu görebildiğin için ise ben size teşekkür ederim...
Yaptığınız işe geri dönüp baktığınızda ve hatalarınızı düzeltmeye başladığınızda sizde Volkan Tekin gibi olabilirsiniz evet..Sizin için iyi bir başlangıç..
Estafurullah hepimiz öğrenciyiz. Öğrenecek çok şeyimiz var... Bir birimizi tamamlayan altıgen şekiller gibiyiz. Bir arada olabilirsek ne mutlu -ki petek olmak için bir olmak gerek...

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yanlış anlaşılacak birşey yapmıyorsunuzki Volkan bey, görseli koymamdaki sebep
hatalarımı görmek. Teşekkürler, Saygılar..

zengibar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkler uyumsuz onun dışında güzel eline saglık...

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟

• Hacı Bektas (ş) Veli
  • Hacı Bektaş() Veli
Mesajımı düzenliyorum...

Pardon 3 yanlış:

• Hacı Bektaş() Veli

Gerçekten önemli bir ayrıntı nasıl dikkatimi çekmedi hayret... rahatsızlığımdan olsa gerek:sleepy: