Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Halı Battaniye Yıkama

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Yine Halı Yıkama :)

En çok işini yaptığım sektör.

dsfgsg_by_hugara-d5g1kvy.jpg

Benzer konular

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazıları keşke öyle yatay şekilde yazmasaydınız, karışıklığa sebep olmuş.. geneli çook hoş çok güzel ama :)

GrapikselDesign

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence yazılar renk herşey amacına uygun diye düşünüyorum güzel de bir görsel sunum yapsaymışsınız süper olurdu emeğinize sağlık.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
yazıları keşke öyle yatay şekilde yazmasaydınız, karışıklığa sebep olmuş.. geneli çook hoş çok güzel ama :)

Öncelikle yorum ve beğeni için teşekkür ederim.

Ücret yazıları alttaki halı ile bütün sağlaması için eğik yazdım. Geriye kalan alanda yuvarlaklaşınca üstteki yazılarıda alttaki kompozisyona uydurdum. Zaten broşürün amacı ilk etapta yazıları okutmak değil dikkat çekmektir. Dikkat çekildikten sonra yazılar okunur. Ama o şekliyle basılmadı malesef..

Baskıcım cansız olmuş dedi, müşteride daha dar bir broşür istedi, ortalığı yıkıp yıkamalıyız!, kocaman bi yıkıyoruz istiyorum dedi ,herkes bişeyler isteyince aşağıdaki şekliyle basıldı :angel:

fgfdgagrser_by_hugara-d5hhesw.jpg

Bakdeniz

🌱Yeni Üye🌱
Usta,

Broşürü güzel tasarlamısın. Bende halı yıkama sektorundeyim özelden yazarsan bir iki iş de benden çıkar.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️

seker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
elinize sağlık ben beğendim

CarverTD

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Halı yıkama ve martı resimleri :) Muhteşem gerçekten... Çalışma resmen çorba olmuş insanı yoruyor bakmak. Birisi bu broşürü benim kapımın önüne koysa açıkcası alıp bakmaya bile tenezzül etmem. Ama senin gerçekten içine sinen bir çalışma olduysa eline sağlık ne diyeyim...

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Halı yıkama ve martı resimleri :) Muhteşem gerçekten... Çalışma resmen çorba olmuş insanı yoruyor bakmak. Birisi bu broşürü benim kapımın önüne koysa açıkcası alıp bakmaya bile tenezzül etmem. Ama senin gerçekten içine sinen bir çalışma olduysa eline sağlık ne diyeyim...

Sen beğenmeyebilirsin ancak genel beğendiğine göre başarısız bi çalışma olarak nitelendirilemez.

Bu çalışma çok beğenildiği için aynı çalışma üzerinden değişik firmalarada el ilanı yaptım. Bunuda belirtmek isterim :wink:

Halı yıkamaya karga konulmalı heralde, insanın bakınca içini açsın diye :smile:

CarverTD

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Herkesin görüşü farklıdır arkadaşım. Genelin bu işi beğenmesi işin iyi olduğu anlamına gelmez. Velevki işin hakkaten güzel ama benim bakış açım farklı olabilir vede beğenmeyebilirim. İşin ucunda aşağılama ve hakaret olmadıktan sonra istediğim yorumu yapabilirim diye düşünüyorum. Zaten bende senin çalışmana başarısız demedim sadece ben beğenmedim dedim bu benim şahsi görüşüm. Keşke martı koyacağına kaplumbağa koysaymışsın :)

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Herkesin görüşü farklıdır arkadaşım. Genelin bu işi beğenmesi işin iyi olduğu anlamına gelmez. Velevki işin hakkaten güzel ama benim bakış açım farklı olabilir vede beğenmeyebilirim. İşin ucunda aşağılama ve hakaret olmadıktan sonra istediğim yorumu yapabilirim diye düşünüyorum. Zaten bende senin çalışmana başarısız demedim sadece ben beğenmedim dedim bu benim şahsi görüşüm. Keşke martı koyacağına kaplumbağa koysaymışsın :)

Ben yorum yapmanıza birşey dediğimi hatırlamıyorum, yorumunuzu değerlendirdim sadece.
Şöylede bir gerçek varki mona lisa yı milyonlar beğenirken biriside çıkıp "bu çalışma benim zevkime göre değil, olmamış" derse kimse dikkate almaz. Bu bir gerçek, yorum veya görüş değil.(bu sadece örnek, şimdide bu çalışmayla mono lisa ne alaka demeyin diye bu ufak açıklamayı yapmak zorundayım :tongueout: )

Martı, kaplumbağa veya hoş bir kadın.. Bunların bir halı ilanına konulmamasını gerektiren bir kural mı var?

Neyse fazla uzatmadan şöyle bir açıklama yapayım; benim bu çalışmayı burda paylaşmamın 1. sebebi iş potansiyelimi artırmak. Hayat zor hayat gerçek ve para lazım. 2. sebebide yapıcı eleştiri alıp kendimi geliştirmeye devam etmek.

Keşke sizde 2. sebebime katkı sağlayabilecek ufacıkta olsa yapıcı bir kelimeyle yorum yapsaydınız. O zaman sizi gerçekten dikkate alırdım ancak yorumunuzda benim gelişimime katkı sağlayacak hiç bir yapıcılık yok. Çalışmanın biraz kalabalık olduğunun bende farkındayım ki bazen öyle olmak zorunda.

CarverTD

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bende zaten eleştirimi yapmıştım senin işin ile ilgili. Artık ne kadar zoruna gittiyse konuyu mona lisaya kadar getirdin :) Ayrıca senin gelişimine neden ben katkı sağlayayım senin zaten içinde bir yetenek varsa vardır eğer yoksa ben ne desem nafile. Tasarımın ne olduğunu ve tasarım yaparken font seçimi, renk uyumu görsel seçimi gibi tasarım ilkelerinden bir haber 3-5 kişi işine muhteşem dediyse bu senin işinin güzel olduğunu göstermez. Gitmişsin 2 tane köpük koymuşsun üstüne martı, 2-3 tanede halı, fontları saymıyorum zaten karşımıza ne olduğu belli olmayan bir iş koymuşsun bunada tasarım diyorsun sonra. İşine her iyi iyi diyene nasıl teşekkür ediyorsan eleştirenede teşekkür edip yoluna bak bence yoksa seninle sabaha kadar yazışırız bu şekilde...

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Bende zaten eleştirimi yapmıştım senin işin ile ilgili. Artık ne kadar zoruna gittiyse konuyu mona lisaya kadar getirdin :) Ayrıca senin gelişimine neden ben katkı sağlayayım senin zaten içinde bir yetenek varsa vardır eğer yoksa ben ne desem nafile. Tasarımın ne olduğunu ve tasarım yaparken font seçimi, renk uyumu görsel seçimi gibi tasarım ilkelerinden bir haber 3-5 kişi işine muhteşem dediyse bu senin işinin güzel olduğunu göstermez. Gitmişsin 2 tane köpük koymuşsun üstüne martı, 2-3 tanede halı, fontları saymıyorum zaten karşımıza ne olduğu belli olmayan bir iş koymuşsun bunada tasarım diyorsun sonra. İşine her iyi iyi diyene nasıl teşekkür ediyorsan eleştirenede teşekkür edip yoluna bak bence yoksa seninle sabaha kadar yazışırız bu şekilde...

:smile: ..