Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hangi folyo nerede

ygtmaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar folyo kesimle ilgili aslında es geçtiğimiz çok önemli bir konu var oda
folyo markası, bazen ucuz folyonun kaliteli bildiğimiz folyolara karşı avantajları olabiliyor markalarla ilgili bilgilerimizi paylaşırsak iyi olacağı kanaatindeyim...

Benzer konular

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
ben oracal folyodan şaşmam hepsini kullandım oracal kadar kalitelisini görmedim hepsinin bir eksisi çıkıyor oracal folyo en az sekiz derecede yapıştırın diyor ama ben -8 de yapıştırdım ne hava kaldı altında ne kabarcık

aragor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
albanın sattıgı folyo ustune folyo tanımam oracal falan hıkaye

ferhat34

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ne oracalı ne tecmarkı ne viniltek i ya sizde takdir ederseniz türkiyede en iyisi 3M arkadaşlar

cumhuroz

🌱Yeni Üye🌱
tekstil transfer folyosunda en iyisi siser
bu konuyla ilgili ******* sana yardımcı olur

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
oracal dan iyisini görmedim.

ggrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
oracal avery 3m vs. folyonunda kalitesi var değilmi. oracal en az 3 ayrı kalitede sunuyor
avery aynı şekilde 3m aynı şekilde... e ustalıkta önemli tabii

ygtmaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
albanın sattıgı folyo ustune folyo tanımam oracal falan hıkaye

profosyonel işlerde 3M kullanıyorum, oracal fiyat olarak uygun geliyor

Albayı hiç kullanmadım bazen öyle işler oluyorki insan uygun fiyatlı folyo arıyor albanın fiyat durumu nedir birde başka uygun markalar varmıdır

bu arada bilmediğim markalarda varmış :)

elifs

🌱Yeni Üye🌱
Yerli malı türkün malı herkes onu kullanmalı. arkadaşlar unifol diye bir marka var. türkiyede cerkezköyde üretiliyor. bence denemeye değer

Chndgnci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herkes bir marka için bu en iyisi diyo :) ama hangisi en iyisi gercekten??

omp ümit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ompreklam.com
3m kendisi folyoyu üretmiyor. avery mactac gibi firmalara fason olarak ürettiriyor. o yüzden bence avery yada orakaldan şaşmamak lazım derim. en azından başınız ağrımaz. avery jac firmasınıda satın aldı şu an en büyük üretici durumunda sanırım.

byozanask

🏅Acemi Tasarımcı🏅
en kalite oracal undan şaşmak istemem kesimi uygulaması temizlemesi herşeyiyle süper ötesi AMA ben piyasanın en ucuz folyolarını kullanıyorum kalitesi felan hiç önemli değil çünkü bizim insanımıza en dandik en berbat folyo bile çok bence.oracal kullanmaya çalıştım bir ara tabii bunu müşterilerime yansıtmak zorundayım söylediğim fiyatlaarı çok buluyorlar ne kadar kullandığımız malzemenin özelliklerini anlatsamda ,müşterilerimiz aynen şu kelimeyi kullanıyorlar-kardeşim bu fiyat niye bu kadar çok sonuçta ir bant yapıştıracaksın diyorlar.bana kalsa folyo bile çok bu tip insanlara .gazete kağıdı kullanmak lazım der. adaca .

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kalite her zaman ucuzdur, uzun ömür demektir, ucuzun ömrü bir sene ise, kalitenin ömrü 3 senedir en az, değil mi?, müşterilerine bu şekilde bilgi verin ve bilinçlendirin, bu meslek kalite ister, kalitesiz bir malzeme, kalitesiz bir reklam sahibine bir yarar sağlamaz.

bhfo38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
byozanask a bu konuda katılıyorum,bende çok denk geldim bu anlattığı olaya ,istediğiniz kadar anlatın bir insanın anlama kapasitesi anlayabileceği kadardır fazlasını algılayamıyor.biz o kadar çenemizi yorup kalite farkını anlatmaya çalışıyoruz,bizim insanımız bu kadar konuşmadan sonra -olsun kardeşim bant değilmi sonuçta diyor.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Herkes böyledir denilemez, kalite isteyen kaliteli folyo, ucuz isteyen ucuz folyo uygularsın.
Durum böyle olsaydı Oracal gibi folyolar Türkiyede iş yapamazlardı.

gokhan dk

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar en iyi folyo oracal dır. 3m bile oracal ın yanında 0 kalır.biz test ettik