Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hangi Şehir ? Görüş ve tavsiyeleriniz ?

guuggu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafikerlik mesleğinin geleceği hangi şehirlerde ? Bu meslekte bulunan tecrübeli kardeşlerimizin ve büyüklerimizin tavsiyelerini bekliyoruz.Herkes şehrini, şehrinde mesleğin ne durumda olduğunu yazarsa grafikerliği meslek edinecek kişiler olarak önümüzü rahat görür ve mesleğe yatırımımızı bu yönde yaparız.Teşekkürler...:))

Benzer konular

guuggu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Paylaştığımız için memnunum:peace1:Bence aslında mesleğin en önemli temel taşlarından biri ve birçok kişinin elini kolunu bağlayan bir mevzu.:S

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Siz ilk önce eğitiminizin temelini sağlam tutun. Piyasada bu işi iki tane çiziği yan yana getirerek ben grafikerim diyen insanlar mevcut. Eğitim herşeyden önce, önce temel eğitim herşeyden önce, heryerde eğitim şart kültür şart. Siz gerekli olan eğitimi aldıkdan sonra gerekli olan azim ve istek sizde var ise. Nerede olursanız olun doğru yeri bulacaksınız.

Tabii durum böyle iken büyük şehirleri seçmenizi tavsiye edeceğim... :)
İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Antalya vb.
Ancak tek bir seçenek diyorsanız "İstanbul" .

Karaca Serin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafikerlik mesleğinin geleceği hangi şehirlerdedir, demişsiniz. Cevap veriyorum:

Lizbon, Katar, Madrit, New Jersey, Petersburg, Kahire, Kongo

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede büyük şehirler ve tek yer söyliyeyim İSTANBUL ben izmirdeyim burası bitmiş durumda dün iş yerim kapandı :( doğru düzgün yer çok az kaldı onlarda büyük eski firmalar en iyisi istanbul şuan için

guuggu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Haklısınız Gökhan bey.Elbette mesleki ve kişisel gelişim çok önemli ve gözardı edilemez.Ümit ederim ki bu gelişmeyi yeterli gördüğüm azmimle tamamlar ve hakedilir kıvama gelirim. Fakat asıl öğrenmek istediğim sektöre yönelik "pazar"ın durumu.

Örneğin ben; Samsundayım ve şu anda elimde grafikerlikle beraber birkaç alternatif mesleğim var.İçlerinden grafikerliği seviyorum ve onu yapmak istiyorum.Fakat diğerlerini elemem için grafikerliğin bu şehirde bana güven vermesi gerek.Zira diğer şehirlerde bu işi yapma gibi bir imkanım yok. Bana bu güveni verir mi şuan onu araştırmaktayım.

İlginize teşekkürler

guuggu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafikerlik mesleğinin geleceği hangi şehirlerdedir, demişsiniz. Cevap veriyorum:

Lizbon, Katar, Madrit, New Jersey, Petersburg, Kahire, Kongo

Eyvallah keykubatım gereken yapılacaktır kuşkun olmasın (Şimdi atlar giderim oralara):D:D:D

Ve gülşah:

İzmir öyleyse "işimiz" yaşşş tabiri en iyi buraya gider herhalde:D:cool:

Son düzenleme: