Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hasandesign logo

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Çalışma bir avatar olarak kullanılacaksa olabilir ama çok güzel olduğunu söyleyemeyeceğim (zevk meselesi). Ayrıca hasandesign yazısını daha okunur yapmanı öneririm...

Türkçe-İngilizce tuhaf geldi.

İngilizce bilmeyen bir Türk için sıkıntı. Hasan desiginin; Türkçe bilmeyen biri de Hesın dizayn diye okur artık. :) Kafiyeli olması için Hasan Dizayn olabilirdi yine de... Hoş dizayn kelimesi tam Türkçe değil ama olsun...

Bu yorumlara şaşırsammııı gülsemmii ne yapacağımı bilemedim açıkçası...
Türkçe ve ingilizce tuhaf geldi demişsiniz fakat "Hasan" Arapça bir isimdir, ve global bir kullanımı düşünülerek yapılıyorsa "tasarım" yerine, ingilizcesi olan "design" kelimesinin kullanılması çok normaldir. Sonuçta ortada bir isim var bunun ingilizcesi türkçesi olmaz... siz hasanı ingilizce olarak farklı bir şekilde mi çağırırsınız ? :) yalnızca telaffuzu farklı olur.
neyse umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır.
saygılarımla...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Çalışma bir avatar olarak kullanılacaksa olabilir ama çok güzel olduğunu söyleyemeyeceğim (zevk meselesi). Ayrıca hasandesign yazısını daha okunur yapmanı öneririm...

Bu yorumlara şaşırsammııı gülsemmii ne yapacağımı bilemedim açıkçası...
Türkçe ve ingilizce tuhaf geldi demişsiniz fakat "Hasan" Arapça bir isimdir, ve global bir kullanımı düşünülerek yapılıyorsa "tasarım" yerine, ingilizcesi olan "design" kelimesinin kullanılması çok normaldir. Sonuçta ortada bir isim var bunun ingilizcesi türkçesi olmaz... siz hasanı ingilizce olarak farklı bir şekilde mi çağırırsınız ? :) yalnızca telaffuzu farklı olur.
neyse umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır.
saygılarımla...

ben sizi anladım:) ikinci mesajım tamamen esprili bir yaklaşımdı. İlk mesajım sanırım anlaşılamayacak.

interhalil_58

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok vasat bence göze hitap eden parlaklığından başka birşey çıkaramadım açıkçası

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
çok vasat bence göze hitap eden parlaklığından başka birşey çıkaramadım açıkçası

logo bölümündeki her konuya kendince yorumlar yazmışsın
ben kendi konumdan (genel) bir cevap vereyim

siteye eklediğiniz tek bir çalışmanız var
oradan da sahip olduğunuz bilgi ve tecrübeyi kestirmek güç
eleştirilerini neyi (hangi kriterleri) dikkate alarak yapıyorsun
saygılar...

gülümse_61

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sanırım çalışma awatarda biraz daha küçük gözükecek bu nedenle yazı (hasan desing) daha belirgin olmalı.renk değişimi de yapılabilir kargaşanın giderilmesi için. elinize sağlık

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben beğenmedim pek. fontun çok hoş mama bi logo için yalnız kullanılacak kadar göz alıcılığı yok.