Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hastane afiş çalışması

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu iş beğenildi ve basıldı (baya oldu) fakat böle bir iş geldiğinde daha nasıl bişey yapabilirim, hatalarım nedir, bunları öğrenmek için gönderiyorum. şimdiden teşekkür ederim

selcukfi8.jpg

•´¯`•*» ( B¥ îMåj ) «*•´¯`•

Benzer konular

sync_up

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Genel konsept hoş ancak bazı denge ve tipografi hataları var. Birden fazla denge noktası kullanılmış. Bu yüzden dağınık görüntü ortaya çıkıyor. Ancak bir çok kişiye göre bu değişiklik gösterir. Sponsor firmaların isimleri çok büyük. Afiş 50 x 70 boyutunda ise Belediye ve Hastane yazılarının büyüklüğü 70 punto civarında olmalı.

Bir de merakımdan soruyorum. Bu bi çoğumuz tarafından bu şekilde kullanılır. Neden "ve" yazısını küçük harflerle yazarız?

Emeğine sağlık...

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güsel bir soru aslında nedeni yok eğer yazım hatasına yol açmıyorsa sorun yok demektir ve inş. hata değildir :) aslında dediğiniz gibi siz deyince o ve yazısı çok kötü göründü gözüme :) teşekkürler

ercu1

🌱Yeni Üye🌱
bence renklerin ve sadeliğin uygun oranda kullanıldığı güzel bir çalışma

GraphiClubeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Genel konsept hoş ancak bazı denge ve tipografi hataları var. Birden fazla denge noktası kullanılmış. Bu yüzden dağınık görüntü ortaya çıkıyor. Ancak bir çok kişiye göre bu değişiklik gösterir. Sponsor firmaların isimleri çok büyük. Afiş 50 x 70 boyutunda ise Belediye ve Hastane yazılarının büyüklüğü 70 punto civarında olmalı.

Bir de merakımdan soruyorum. Bu bi çoğumuz tarafından bu şekilde kullanılır. Neden "ve" yazısını küçük harflerle yazarız?

Emeğine sağlık...

evt bence de hoş gorunumlu olmus.ama anlamadıgım bısey var.sync-up birden cok denge kullanmıssın demekle neyı kastettı onu anlamadım.evt tipografıyı ben de pek tutmadım ama surda su hata var dıyebılecegımı sanmıyorum.

setire

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kısırlık ve tüp bebek kelimelerini rengini farklı denedin mi?
Birde satır aralarını çok sıkmıssın gibi geldi..

sync_up

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evt bence de hoş gorunumlu olmus.ama anlamadıgım bısey var.sync-up birden cok denge kullanmıssın demekle neyı kastettı onu anlamadım.evt tipografıyı ben de pek tutmadım ama surda su hata var dıyebılecegımı sanmıyorum.

Denge noktaları yazıların bloklandığı noktalardır. Bunlara dikkat ederseniz 4 ayrı yerde blok noktası olduğunu göreceksiniz. Bu da afişteki görünüm dengesini bozmuş.

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
çok güsel bir soru aslında nedeni yok eğer yazım hatasına yol açmıyorsa sorun yok demektir ve inş. hata değildir :) aslında dediğiniz gibi siz deyince o ve yazısı çok kötü göründü gözüme :) teşekkürler

genel olarak gayet iyi bir çalışma olmuş.
ancak orada kullanılan "ve"nin küçük yazılması yazım hatasıdır.
ayrıca bu bölümdeki yazıların sağdan soldan bloklama kaygısı ile yaptığınız
espas ayarları abartılı olmuş.
en alttaki logolar biraz büyükçe ama eminim ki müşterinin talebidir. :)
elinize sağlık.

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkürler handemir bundan sonra "ve" kelimesine dikkat edicem

cancagzim

🌱Yeni Üye🌱
iyi çalışma fakat her çalışma eleştirilir biyosun:) tipografi hatası ve kısırlık ve tüp bebekle başlayan yazıya yumuşak bir font kullansaydın, birde üssteki yazılar çok büyük:)

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
genel olarak bakarsak hoş bir çalışma.... Ama üstteki sağdan soldan bloklanmış yazıyı daha geniş bir alana yayarak yazarsan da iyi olur gibi geldi. Kısırlık ve tüp bebek yazısı bencede çok sıkışık olmuş... Bunların dışında şık bir çalışma emeğine sağlık arkadaşım

evanescence_33

🌱Yeni Üye🌱
Sade Ve Çok HoŞ Bİ Tasarim OlmuŞ Elİne SaĞlik.bende Hastane ile ilgili Katalog Tasarimi Yapiyorum Banada Yardimci Olursaniz Sevİnİrİm.

tugba akay

🌱Yeni Üye🌱
hos calısma olmus bıras daha resme golge werseydın sankı bıras hawada durmus:)

tasarimci-03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
guzel calisma ancak bastaki yazdigin yaziyi ortalayabilirsin...ortadaki yazi satir araları cok sıkısık genelde rahat okumak icin satır arası bosluklar fazla olur ama yerine göre degisir yani tasarim konusuna gore.....