Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hatalı bir reklam (ne kadar güvenilir olabilirki...)

bygrafikir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
HOcAA.jpg
Umarım ben yanlış anlamamışımdır biraz garibime gitti ne reklamı olduğunu tam çözemedim ama biraz yanlışlık var gibi...:rofl:

Benzer konular

bygrafikir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
rekalamda 3000 tl lik bir masrafı olduğunu söylüyor ama geçen ayki maaşınında 1500 tl olduğunu... buna rağmen 1500 tl biriktirdiğini söylüyor... yoksa ben mi yanlış anladım :D

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Bunda bir yanlışlık göremedim forex bu işe yarıyor zaten...

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
"İmkansızı biz başarıyoruz." demek istemişler.

:)

RyAnShArK

🌱Yeni Üye🌱
:wink:istedikleri sadece sitelerine gitmeniz neden anlamakta zorluk çektiniz

RyAnShArK

🌱Yeni Üye🌱
açıklık getirdiğin için saol biz düşünememiştik... :D

dostum reklamın mantığı şu 1500 tl maaş alıp 3000 tl harcama yapan biri var 1500 tl de biriktirmiş yani ortada ki 4500 tl yi burdan kazanmak iiçin tıklamanı sölüyor

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
1500 TL borç biriktirmiş zaten, para biriktirdim demiyor ki? :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
dostum reklamın mantığı şu 1500 tl maaş alıp 3000 tl harcama yapan biri var 1500 tl de biriktirmiş yani ortada ki 4500 tl yi burdan kazanmak iiçin tıklamanı sölüyor

söleyiş tarzına laf etmek amaçlı yazmıştım o yorumu.... Açıklaman alaycı bir dilde olmamalıdır.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
dertsiz başımıza paradox çıkardınız. iyi de yaptınız :)

valla ilk yayınlandığı günler tesadüfen denk geldim ve bayağı güldüm.
konuyu başlatan arkadaşla aynı şeyi düşündüm ve halen düşünüyorum da.
normalliği neresinde gördünüz sahiden? birde 4,500 lere falan çıkardınız sonunda..

ilahi... :D

bygrafikir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar konuyu açarken çok düşündüm aceba yanlışmıyım diye kendi kendime.içinden çıkamadım ondan açtım böyle bir başlık yazdım çünkü bana güvenilir gelmedi Mantığımda almadı tamamen yanlış anlaşılmış bir şey ve halada anlayabilmiş değilim.. nasıl böyle birşey yapıyorlar oraya maaşım yerine gelirim yazabilirler anlatmak istediğim aslında buydu.
sizlerin değerli vakitlerini aldığım için üzgünüm. Ama hala anlayabilmiş değilim... :D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar konuyu açarken çok düşündüm aceba yanlışmıyım diye kendi kendime.içinden çıkamadım ondan açtım böyle bir başlık yazdım çünkü bana güvenilir gelmedi Mantığımda almadı tamamen yanlış anlaşılmış bir şey ve halada anlayabilmiş değilim.. nasıl böyle birşey yapıyorlar oraya maaşım yerine gelirim yazabilirler anlatmak istediğim aslında buydu.
sizlerin değerli vakitlerini aldığım için üzgünüm. Ama hala anlayabilmiş değilim... :D

genelde reklamlarda şöyle bişey var, atıyorum

250 tl taksitle, 36 ay vade, 6 ay sonra ödemeye başla..
gittiğinde bu üç özelliğin hiçbiri bir arada değil. :D
diyorsun ki eğee ne bu şimdi, tüketici hakları falan efelik yapıyorsun. hemen kenara alıyorlar. ve soruyorlar. Ben bunu bizzat yaşadım.
250 tl taksitli seçenek var mı? EVET
36 ay vade var mı? EVET
6 ay sonra ödemeye başlama var mı? EVET

e be kardeşim diyor beriki ne itiraz ediyorsun. Bir de bunların üçünü bir arada mı istiyorsun NESCAFE mi bu?

Reklamlar ah o reklamlaaaaaaarrrrr..

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
genelde reklamlarda şöyle bişey var, atıyorum

250 tl taksitle, 36 ay vade, 6 ay sonra ödemeye başla..
gittiğinde bu üç özelliğin hiçbiri bir arada değil. :D
diyorsun ki eğee ne bu şimdi, tüketici hakları falan efelik yapıyorsun. hemen kenara alıyorlar. ve soruyorlar. Ben bunu bizzat yaşadım.
250 tl taksitli seçenek var mı? EVET
36 ay vade var mı? EVET
6 ay sonra ödemeye başlama var mı? EVET

e be kardeşim diyor beriki ne itiraz ediyorsun. Bir de bunların üçünü bir arada mı istiyorsun NESCAFE mi bu?

Reklamlar ah o reklamlaaaaaaarrrrr..
gerçekten böyle yapıyorlar kapitalizm insanı çeşmeye susuz götürür susuz getirir
NESCAFE istemiyorum KARIŞIK DONDURMA olsun derdim:rofl:
uzun lafın kısası sorun sistemsel diyorum

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
3000 TL borcu var. Ayda 1500 TL Maaşı var normalde bu borcu 2 ayda ödeyebilir. Forex burda devreye giriyor. 1500 TL Forexe yatırıyor. 3000 TLsi oluyor. Borcunu ödüyor.

:):):)

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
gerçekten böyle yapıyorlar kapitalizm insanı çeşmeye susuz götürür susuz getirir
NESCAFE istemiyorum KARIŞIK DONDURMA olsun derdim:rofl:
uzun lafın kısası sorun sistemsel diyorum

Esprine bayıldım, eblek eblek suyu seyrettirip getirirler vallaha, yazılanı ya da söyleneni dikkatli okumak lazım.
Onların işi ürünlerini pazarlamak, bazen reklamın amacı doğru yönde kullanılmıyor ama yapacak bişey de yok. ;)

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
Esprine bayıldım, eblek eblek suyu seyrettirip getirirler vallaha, yazılanı ya da söyleneni dikkatli okumak lazım.
Onların işi ürünlerini pazarlamak, bazen reklamın amacı doğru yönde kullanılmıyor ama yapacak bişey de yok. ;)
bayıldıysan kolanya getireyim:rofl:
evet dediklerine katılıyorum uyanık olmak lazım yoksa ....