Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hatıra fotoğrafı için psd dosyası

mckeskin

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bir gezi düzenledim ve sonrasında geziye katılanlara hatıra olması açısından birer fotoğraf çıkartırcam.Çıkartıracağım fotoğrafın altında tarih ve gezdiğimiz mekanın adresi olucak..yani alttarafında biraz beyazlık ve kenarlarında ince bir beyazlık olan çerçeve arıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar bir gezi düzenledim ve sonrasında geziye katılanlara hatıra olması açısından birer fotoğraf çıkartırcam.Çıkartıracağım fotoğrafın altında tarih ve gezdiğimiz mekanın adresi olucak..yani alttarafında biraz beyazlık ve kenarlarında ince bir beyazlık olan çerçeve arıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Photoshop ile kendiniz yapsanız? Hatıranın anlamı olur..hazır kullanmadığınız dan dolayı özel size özel olur?

mckeskin

🌱Yeni Üye🌱
evet dediğiniz doğru ama çok uğraşıcam zamanım yok o kadar hazırı varsa çok iyi olurdu sonuçta sürekli kullanacağım bişey olacakk bana özel bişey değil gezi katılanlara dağıtıcam iyi bişy olsn istedim

HuRGeNeRaL

🌱Yeni Üye🌱
tarih kısmını kapatmak için çerçeve arıyorsan photoshop ile tarihi yok edebilirsin