Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

"Hayat" Dergi Kapağı

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlçe ilköğretim okulunun lösemili bir öğrencisi yararına çıkardığı "Hayat" isimli derginin kapak tasarımı. Eleştirileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
hoş bir çalışma olmuş.sadece hayat yazısının fontunu değiştirsen mi acaba?eline sağlık.

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
çiçek ile el arasında bir bozukluk var gibime geliyor. Belki adamın eline bir toprak üstünede çiçeği koyabilirsin. Montaj olduğu çok belli. Birde çiçeğin etrafıdaki feather çok belirgin.
Arkadaşında dediği gbi hayat fontu biraz olmamış gibime geliyor. ama daha önceden de çıktıysa bu dergi yapacak bişey yok mecburen aynı karakterde kullanılacaksınız. elinize sağlık

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
fontu ben çok sevdim uygun olacağını düşündüm. Düz sade ve asil olmasını istedim. Farklı fikirlere saygı duyuyorum. Çiçek için ise yarı saydam ve feather ı bilerek yüksek tuttum. toprak imgesini kullanmayı tercih etmedim. el Umudu Çiçek ise öğrenci arkadaşımızı simgelemesi için kullanılmıştır.

Eleştirileriniz için teşekkür ederim.

tuba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş bence font seçiminde mükemmel eline emeğine sağlık

"keşke bir okul değil herkes duyarlı olabilse "

Sait SANCAK

🌟Usta Tasarımcı🌟
gayet güzel olmuş eline sağlık yalnız derginin isiminin olduğu yeri daha farklı uygularsan tam süper olur, orada bir absürdlük var gibi...

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel olmuş bence font seçiminde mükemmel eline emeğine sağlık

"keşke bir okul değil herkes duyarlı olabilse "

Yorumun için teşekkür ederim.
Herkesin duyarlı olması konusunda ise sana katılıyorum dergiye reklam toplarken öğretmenlerin canı çıktı. Bir dershane müdürü hemde bu öğrenci o dershanede kayıtlı olmasına rağmen söylediği söz tüylerimi diken diken etti. "Reklam versek ne olacak ki çocuğa faydası olmaz zaten"... neyse iyi düşünelim yi olsun

gayet güzel olmuş eline sağlık yalnız derginin isiminin olduğu yeri daha farklı uygularsan tam süper olur, orada bir absürdlük var gibi...

sizin yorumunuz için teşekkür ederim. daha farklı uygulamak derken nasıl bişey öneririsiniz. ona göre değerlendirme yapsak daha iyi olur. bide ayrıca tasarımı değiştirmem mümkün olmaz gerçi öğretmenler çok sevdi üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamı istemezler büyük ihtimalle.
saygılar.

levograf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tebrikler çalışma şık olmuş ilgi çekiyor

efograf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
renkler çok soluk görünüyo konuya uygunluk isteniyosa daha umutlu renkler kullanılmalı bence çiçeğin renklerinde oynama yapsan daha iyi görünücek gibi biraz daha renkli ve canlı

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tebrikler çalışma şık olmuş ilgi çekiyor
teşekkür ederim
bencede sade ve şık bir çalışma olmuş eline sağlık
teşekkür ederim
renkler çok soluk görünüyo konuya uygunluk isteniyosa daha umutlu renkler kullanılmalı bence çiçeğin renklerinde oynama yapsan daha iyi görünücek gibi biraz daha renkli ve canlı

Renkler konusunda haklısınız, o sanki çalışmayı dergiye değil kendime yapmışım gibi duruyor. (O gün ki ruh halim için geçerli olan bir durumdu)
Teşekkür ederim
Sagıyılar

tuana2108

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok hoş olmus tebrık ederım dıger tasarımlarıda izliyryorum sureklı cogu tasarımdan basarlı gercekten..

orhanek

🌱Yeni Üye🌱
çiçeğin çıktığı kısma biraz toprak koysan toprağın üzerinde çiçek olsa daha iyi olmazmıydı. çiçek sanki buhar olup uçuyomş gibi olmuş. montaj ben burdayım dememesi lazım

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
hersey çok güzel ama yazı bozmuş ya onu halletsen seni kimse tutamaz artık :D

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Gayet güzel olmuş..Sadece alttaki yazısı ortala değilde sola yasla yapsaydınız daha iyi olurmuş bence..ellerinize saglık..

genc18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.izmirock.net
Çiçeğin opacity'sini cok cok az artirdinmi bu iş tamam kardesim bence gayet basarili olmus sadece çicek biraz soluk kapaktaki kompozisyon uyumu cok hosuma gitti

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
qüzel çalışma eline sağlık..
yalnız alt kısımdaki uzun yazının yerine parça parça konu başlıklarını dağıtsan ön kapağa o zaman bir dergi havasını daha iyi verebilirdin..