Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
cirefetusvp9.jpg

Center for the Rehabilitation of Prisoners: Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları...​

Çalışma şahsıma ait değildir.

Benzer konular

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Ana rahmi canlandırması mükemmel olmuş...Göbek bağı, adamın duruşu...Çok etkilendim...

(keşke adamın omzunda dövme olmasaymış)

Teşekkürler Volkan Bey.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Mahkumlarında ikinci şansı olmalıdır hmmm :) afiş muhteşem :) teşekkürler kardeşim.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ana rahmi canlandırması mükemmel olmuş...Göbek bağı, adamın duruşu...Çok etkilendim...

Teşekkürler Volkan Bey.

Adamın omzundaki dövme olmasa yeterince yansımazdı kişilik... Rehabilitasyonun gerçekten bu kadar etkili olmasını diliyorum.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Teşekkürler Volkan Bey.

Bknz: efoja' nın yorumu... :)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Adamın omzundaki dövme olmasa yeterince yansımazdı kişilik... Rehabilitasyonun gerçekten bu kadar etkili olmasını diliyorum.

Bknz: efoja' nın yorumu... :)

Size katılmıyorum...Dövme bir kişilik belirtisi değildir ki....O yaştaki bir insanın ana rahminde olması ve altınada "Center for the Rehabilitation of Prisoners: Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları..." yazılması yeterli...

Ayrıca rehabilitasyonun birçok çeşidi var,sadece kişilikle ilgili sorunlarda rehabilitasyon yapılmıyor.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Size katılmıyorum...Dövme bir kişilik belirtisi değildir ki....O yaştaki bir insanın ana rahminde olması ve altınada "Center for the Rehabilitation of Prisoners: Hayata sil baştan başlamaya hakkımız var. Rehabilitasyon mahkumları..." yazılması yeterli...

Ayrıca rehabilitasyonun birçok çeşidi var,sadece kişilikle ilgili sorunlarda rehabilitasyon yapılmıyor.

Haklısın ancak... Nedense azılı suçlularda mutlaka dövme vardır bizim düşünüşümüzde... Amerikan filmleri sağolsun... Eğer o dövme olmasa adamın suçlu olduğu okuma yazma bilmeyen biri tarafından algılanamayacak... Bu arada rehabilitasyon elbette geniş bir alanda kullanılıyor ama burada topluma kazandırma ön planda... Yine de her dövmeli katil, hırsız vs. değil elbette.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Hep bu filmler yüzünden işte :) Sonrada ebeveynler çocuklarına; Hayır! dövme soytarı işidir ,yapamazsın!" der...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Hep bu filmler yüzünden işte :) Sonrada ebeveynler çocuklarına; Hayır! dövme soytarı işidir ,yapamazsın!" der...

Biz öyle demiyoruz. Bu arkadaşta o filmlerden esinlenmiş ve kendisine dövme yaptırmış olabilir. Dövmesiz olsaydı bu seferde neden kel kafalı da deme şansımız olurmuydu acaba? Muamma...

Senin nick in neden yoşa...
Adamın neden dövmesi var...
Neden kel...
Neden çıplak...

Afiş yukarıda...

Görsel başarılı mı? Bence evet.
Yazılan slogan görsel ile uyumlu mu? Bence evet.
Uygulama doğru görüntülenmiş mi?
Bence bu da evet.

Ozaman dövme varmış yokmuş çok önemli değil gibi.

Şimdi senin bu yorumun üzerine "Dövme Sevenler Derneği" pankart açıp; Biz dövme sevenler ve yaptıranlar böyle değiliz!" diye Taksim meydanında yürürlerse eğer, bu kareler ülkemizde en çok yaşanan olaylardan olduğu için hiç şaşırmayacağım. :)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Biz öyle demiyoruz. Bu arkadaşta o filmlerden esinlenmiş ve kendisine dövme yaptırmış olabilir. Dövmesiz olsaydı bu seferde neden kel kafalı da deme şansımız olurmuydu acaba? Muamma...

Senin nick in neden yoşa...
Adamın neden dövmesi var...
Neden kel...
Neden çıplak...

Afiş yukarıda...

Görsel başarılı mı? Bence evet.
Yazılan slogan görsel ile uyumlu mu? Bence evet.
Uygulama doğru görüntülenmiş mi?
Bence bu da evet.

Ozaman dövme varmış yokmuş çok önemli değil gibi.

Şimdi senin bu yorumun üzerine "Dövme Sevenler Derneği" pankart açıp; Biz dövme sevenler ve yaptıranlar böyle değiliz!" diye Taksim meydanında yürürlerse eğer, bu kareler ülkemizde en çok yaşanan olaylardan olduğu için hiç şaşırmayacağım. :)

İllaki muammalarla dolu afiş...

Ancak ben kilit noktanın ana rahmi olduğu konusunda ısrarcıyım...

-Ana rahminde üstümüzde blue-jeans kafada şapka, boyunda altın zincir olmuyor :p doğal olarak çıplaklık slogana 12 den ateş ediyor...

-Kel oluşu, ana rahmindeki çocukların az saçı vardır, bazıları hariç...

-Adamın duruş şekli...(bu arada, orasına burasına bakmadan erkek olduğunuda şıp diye anladık maşallah bize :D

Yani herşeyin dolaşıp toplandığı yer yine Ana rahmi, ve hedef kitleden biri olarak 12 den vurulamadığım için zor durumdayım :) dövme ana rahmi çağrışımını nedense bozuyor...

TAbiki size katılıyorum...Afiş gayet başarılı, ben sadece herzamanki gibi bir detaya takılıp keşke.... dedim...

Not: Dövme sevenler derneği pankart açarsa biz hemen iş başı yapmalıyız....Hedef kitlenizi arttırmak , kendinizi daha iyi ifade edebilmek için, ciddiyetinizi sanatlada göstermek için size logo yapalım :D

Dernek Yetkilisi; Yapallııııııııııımm :D

Volkan Bey , siz onları kızdırın, sokağa dökülsünler, ben seslerini daha çok insana duyurabilmeleri için kurumsallarını çalışayım, sonra herzamanki gibi hesap numarasında buluşuruz :p

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İllaki muammalarla dolu afiş...

Ancak ben kilit noktanın ana rahmi olduğu konusunda ısrarcıyım...

-Ana rahminde üstümüzde blue-jeans kafada şapka, boyunda altın zincir olmuyor :p doğal olarak çıplaklık slogana 12 den ateş ediyor...

-Kel oluşu, ana rahmindeki çocukların az saçı vardır, bazıları hariç...

-Adamın duruş şekli...(bu arada, orasına burasına bakmadan erkek olduğunuda şıp diye anladık maşallah bize :D

Yani herşeyin dolaşıp toplandığı yer yine Ana rahmi, ve hedef kitleden biri olarak 12 den vurulamadığım için zor durumdayım :) dövme ana rahmi çağrışımını nedense bozuyor...

TAbiki size katılıyorum...Afiş gayet başarılı, ben sadece herzamanki gibi bir detaya takılıp keşke.... dedim...

Not: Dövme sevenler derneği pankart açarsa biz hemen iş başı yapmalıyız....Hedef kitlenizi arttırmak , kendinizi daha iyi ifade edebilmek için, ciddiyetinizi sanatlada göstermek için size logo yapalım :D

Dernek Yetkilisi; Yapallııııııııııımm :D

Volkan Bey , siz onları kızdırın, sokağa dökülsünler, ben seslerini daha çok insana duyurabilmeleri için kurumsallarını çalışayım, sonra herzamanki gibi hesap numarasında buluşuruz :p

Bunları düşünecek olursak:

"Merkep" kadar adamın ana rahminde işi ne? :D

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Sıcak , güvenli ,hayat gereksinimlerinizi siz yapmıyorsunuz, kendiliğinden oluyorlar:D (beslenme,boşaltım,soluk) :p Sanırım imkanlar gayet uygun...

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Bencede bu tarz çalışmalarda ayrıntı değil ilk izlenim çok önemlidir.Afişe ilk bakıldığında anlatılmak istenen çok iyi anlaşılıyor.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bencede bu tarz çalışmalarda ayrıntı değil ilk izlenim çok önemlidir.Afişe ilk bakıldığında anlatılmak istenen çok iyi anlaşılıyor.

Değil mi... :) İşte amaçta bu zaten. Yoksa dövmesi / dövmemesi bir kilit nokta değil, ayrıntıdır.