Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hazır swf template içindeki iletişim forumunu düzenlemek?

karaaslanrecep

🌱Yeni Üye🌱
arkdaşlar elimde hazır bir flash template var.bunun üzerinde iletişim forumunu düzenlemek istiyorum.aslında kısacası oraya yazılan yazıların gönder denilince kendi e posta adresime gelmesini istiyorum.bunu nasıl yaparım.dosyayı .fla yapıp flashta açıyorum lakin o kısmını düzenlerken hangi işlemi hangi yolu izlemmem gerekli.yardımcı olursanız çok minnettar olurum.şimdiden teşekkürler.

msburak

🌱Yeni Üye🌱
evet bende bunu cok araştırdım ama bulamdım yardımcıl olursanınz sevinirim

gurkan34

🌱Yeni Üye🌱
dostlar bende kaç haftadır ugrasıyorum sormadığım forum kalmadı ama hiçkimse yardımcı olmadı benımde templatemonsterdan aldığım bir flash template iletişim kısmındaki meail gönderme işini yapamadım xml dosyasından baktımki sendform.php diye bir dosyayı okuyor biryerden ama o dosya template dosyalarının içinde yok yani eksik kime sorduysam cevap alamadım en son bir arkadaşımız elinde olduğunu söyledi fakat veremem etik değil gibisinden birsürü birşeyler zırvaladı dünyayı imha ediyoruz ya sanki:d altı üstü bir php sayfası bizim millet yanlış ile doğru arasını bir türlü bulamıyor malesef ya çok kaba yada o kabalıktan çıkmak için çok inceliyor onun için ben bir sonuç alamdım dostlar denemediğim yöntem kalmadı malesef sonuc koca bir sıfıreger siz ulaşırsanız sonuca burdan haber verin ben ulaşırsam sonuca burdan size haber verim