Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hediye çeki çalışmalarım

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba arkadaşlar
öğretmenler günü kutlamaları için bir şiir dinletisi düzenlenecek ve sponsor olan firmalar hediye çeki dağıtacak. diplomat zarf ebatlarında 4 renk matbaa çıkışlı üzerine selefon kaplanılacak çalışmaları bu şekilde hazırladım
yorumlarınızı bekliyorum
hediyeekirc2.jpg

Benzer konular

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumun için teşekkürler mapuskus ...
çalışmayı az önce bitirdim eklemek istedim yarın müşteriye onaya göndereceğim. bi şeyi belirtmeyi unutmuşum.
üstteki iki çalışmalar ön altta kalan çalışmalar ise arka kısmı olacak

skocan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Derli toplu bir çalışma... Hoş olmuş

tebrik ederim...

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
sanırım 2 çek farklı firmaların güzel çalışmalar ellerine sağlık senin çalışmalarnın çoğu incelediğim kadarıyla düzenli dağınık çalışmlaarını görmedim çoğunluksa siyah ağırlıklı çalışıyorsun

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
cenker kardeş yorumun için saol
evet 2 hediye çeki farklı firmalara ait sahipleri aynı o yüzden biraz şablon birbirine benziyor.

kahin23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hoş çalışma yapmışsın gayet onu numara. iyi çalışmalar.

eymi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışma güzel ama bir hediye çeki için bence daha dikkat çekici birşeyler yapılabilirdi.

evrenk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
neden "tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun"

eymi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yani canlandırılmaya ihtiyacı varmış gibi geldi bana.Tabi senin tasarımın nasıl içine sindiyse.Yinede güzel.

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
4renk çıkışlı olacak demişsin neden ozaman 4rengin hakkını vererek trigromi çalışmıyorsun ?

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben kendim matbaa grafikeri değilim daha çok açıkhava ağırlıklı çalışmalar yapıyorum bu tür işler geldiğinde ki bu benim özel müşterim o yüzden benim yapmamı istedi. içine sindimi derseniz sinmiş olucakki şuan bu tür çalışmalrdan feyz alan arkadaşlar vardır.
4 rengin hakkını vermek doğru bir yaklaşım bahtinur neden trigromi çalışmadın ??? 4 rengin hakkını vermedim evet daha farklı şeylerde olabilirdi resimler daha çok renkler çalışmanın tamamı vektörel çizgilerden oluşuyor gördüğün kadarıyla ve çok fazla ana ve ara tonların oluşması sadelik olarak bana uymayan bir klişe tasarımlarımın genelinde karmaşıklığı en iyi şekilde sergilemem gerekiyor ki bu benim prensibim... herkesin kendine göre bir takım çalışma stilleri vardır. yorumlarınız için teşekkürler

breezeswind

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tebrikler

kıvılcım. bende kullandığın renk tonlarını çok beğendim. emeğine sağlık. hoş 2 çalışma olmuş.

evrenk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dikkatimi çeken bir şey daha oldu...
4 renk demişsin... ben olsam 3 ana renkte basartım...4. renge hiç gerek yok

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
iyi yada kötü eleştriler için teşekkürler arkadaşlar
evrenk 3 renk baskıda olabilirdi ama olmadı maalesef birşeylerin farklı olması gerekiyor

sagoist_feray

🌱Yeni Üye🌱
kıvılcım...
Gayet hoş bir çalışma, ellerine sağlık çok beğendim paylaştığın için sağol.:)

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
güzel çalışma fakat ;
bay öğretmenler için olanını C.50 M.20 Y.10 K.5 tonuyla yapsaydın, göze daha hoş geliceğine inanıyorum.
Ellerine sağlık.

evrenk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iyi yada kötü eleştriler için teşekkürler arkadaşlar
evrenk 3 renk baskıda olabilirdi ama olmadı maalesef birşeylerin farklı olması gerekiyor

kıvılcım ben farklılık için zaten 3 renk olmasını söyledim.... 3 renkli bir pantone baskımı... yoksa 4 renk basıpta 3 renkli bir iş çıkarmakmı farklılıgı ortaya koyar...
diğer taraftan çalışmana güzel diyenlere teşekkür ediyor son nokyatı koyuyorsun. bir taraftan ise çalışmalarındaki hata ve benzeri düzeltmeleri yazanlara ise cevap olarak hem teşekkür ediyor hemde yazdıklarını okuyup bir sonraki günlerde yorumlara açık tutacağım çalışmalara yorum yapılmak istemeyecek derecede açıklama getiriyorsun...
bu forum sitesinde baskı aşamasından önce paylaşıma sundugum 2 çalışmam tek var... iş yogunlugu ve stresten kaynaklanan ve o anlık fark edemedim hatalarımı forumdaki paylaşımlar sayesinde düzelttim.
bence siz bir çalışmayı yorum ve eleştirilere açık tutuyorsanız... öncelikle yorum ve eleştirileri değerlendirmeye alacakmıyım diye düşünün... alacaksanız şayet paylaşıma sunun. almayacaksanız şayet bence hiç bir anlam teşkil etmez...
iyi çalışmalar...