Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hem Lazer Hem Cncde Ahşap için çizimleriyle uğraşıyorum

ETUDIANT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar hem lazer makinemiz var hemde cns makinemiz lazerde ve cns de farklı farklı işler yapıyoruz. Ahşap oyuncaklar , vb benzer şeyler yapıyorum 3 boyutlu dinazorlar yapıyorum bazı sitelerde hazır çizimleri var ve işyerinden istek üzerine başka hayvanlar çizmeye çalışıyorum. Bu konuda bilgilerimi paylaşmak isterim sorarsanız... kolay gelsin

Son düzenleme:

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yaptığınız farklı işleri resimlerle birlikte ders niteliğinde anlatırsanız, bilmeyen yada bu işe merakı olan arkadaşlara faydalı olabilirsiniz...

ETUDIANT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tamam yapacam ama şu aralık dönemi geçsin ocak ve şubatta epey vaktim olacakk bildiklerimi anlatacağım.. kolay gelsin

who'sthatgirl

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Ben de krom malzemeyle çalışıyorum.Ahşap krom ve plexi malzemeyi birlikte kullanarak çeşitli çalışmalar yapmak istiyorum.Çalışmalarınızı merakla bekliyorum...

coomante

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.3dlazer.com
merhaba benim elimde de iki adet laser var co2 ve nd yaq yeni aldım balıkesire kurdum çalışmalarınla ilgili beni bilgilendirirsen çok sevinirim.

coomante

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.3dlazer.com
merhaba benim elimde de iki adet adet laser var co2 ve nd yaq balıkesir e kurdum maketlerle ve diğer konulala ilgili bilgilendirisen sevinirim.

ETUDIANT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
HPIM0415.jpg.html

ekte lazer için çizimler yolluyorum. Bunlar ahşap için yada ben ahşapta kesimi yaptım. dwg dosyasıdır Corelde açıp üzerinde istediğiniz ebata göre düzenleme yapmanız gerekiyor benim fotoğrafta kullandığım ahşaplar 4mm üzerindendir

Laser

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım güzele benziyor fakat link nerede

ETUDIANT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ah ah değilmi arkadaşım valla çok özür beceremedim bir daha deniyorum.

RapidShare: Easy Filehosting

bunlar corelde dwg formatlıdır açılışta metric sisteme göre açalım. Ahşap kalınlıklarını keni ahşap kesiminize göre ayarlamanız gerekmektedir.

ETUDIANT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ederim. şimdi kara kartal, sarı kanarya, sarı aslan:) için üç boyutlu çizim yapmaya çalışacağım kaz ayda biter bilmiyorum bunlar çok zahmetli işler... kolay gelsin...

blueplanetone

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu çizimler Mehmet Asarcıklının Ahşap Süsleme Teknikleri Kitabından alıntı galiba çizimler. Kaynak belirtirseniz iyi olucak.

yıldırım061

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaslar benim elimde vytek lazer makinesi var. ahşap,plexigalas,cam,granit, ayna,seramik,alüminyum,deri vs. malzemelere siyah beyaz renkte baskı basabiliyorum bilgilerilerinize sunarım

legendemrah

🌱Yeni Üye🌱
Bendede 2 adet karbondioksitli 1 adet galvo kafa yani yag lazer bide trigromi baskı yapan freejet makinemiz var dileyene yardımcı olabilirim ve bilgi paylaşabilirim.Yani aklınıza ne gelirse ona baskı yapabilirm:)

REFORMİST

🌱Yeni Üye🌱
hocam mrb , kolay gelsin, aslında forum alanında 6-7 ay önce yazılmış bi msj ını gördüm bunun üzerine yazıyorum sana biraz geç oldu ama, yardımcı olabileceğini sölemişssin msj ında umarım banada bilgi paylaşımı konusunda yardımcı olursun, konu kısaca şöle ; biz strafor kesimi yapıyoruz ve şimdide gerek reklam gerek dekorasyon gerekse hediylik eşya sektörü için faydalanabileceğimiz bir makinaya ihtiyacımız var, özellikle 3d ürünler yapabileceğimiz kullanım alanıda biraz geniş olsun istiyorum(metal,cam,ahşap,flexi vs vs ) ben biraz nette bakınayım dedim ama konu son derece karışık bana bu konuda yardımcı olursan sevinirim , şimdiden kolay gelsin