Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hepsini Vur (Shoot'em Up)

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
1516637981_e89a530577_o.jpg

imdb puanı :7.0/10
Yapım :2007, ABD
Tür :Aksiyon / Komedi / Macera
Yönetmen :Michael Davis
Senaryo :Michael Davis
Oyuncular :paul Giamatti, Clive Owen, Monica Bellucci, Stephen McHattie, Greg Bryk
Yapımcı :Don Murphy, Rick Benattar, Susan Montford
Görüntü Yönetmeni :peter Pau
Müzik :paul Haslinger
Dağıtım :Warner Bros
Süre :1 saat, 33 dk.
Gösterim Tarihi :12 Ekim 2007

Shoot ‘Em Up/Hepsini Vur” karanlık bir mizah anlayışı olan, izleyicileri dur durak bilmeyen yüksek tempolu bir maceraya sürüklemeyi vaat eden, oldukça sıradışı ve yaratıcı bir aksiyon filmi.

Clive Owen, dünyanın en sinirli ve sert mizaçlı adamıyken kendisini dünyadaki en masum şeyi yani yeni doğmuş bir bebeği korumakla yükümlü bulan Bay Smith’i canlandırıyor. Smith ateşli bir çatışmanın ortasında, bebeği doğurtur. Kısa süre sonra anlar ki kimliği bilinmeyen bir güç bu bebeğe ilişkin tüm izleri silmek üzere, Hertz denen birinin (Paul Giamatti) liderliğindeki gizemli ve sonu gelmeyen bir tetikçiler ekibi göndermiştir.

Sayısız kurşun ve akla gelebilecek her türlü ateşli çatışma arasında, Smith, DQ adında (Monica Bellucci) bir hayat kadınıyla güç birliği yaparak, oluşturdukları bu geçici ailenin tüm üyeleri kurşunlara hedef olmadan önce bebeğin hayatının neden tehdit altında olduğu muammasını çözmeye çalışır. Herkes bebeğin ölmesini istemektedir. Esas soru ise şudur: Neden?

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
her kiralamaya gittigimde kirada diyorlar 2 haftadır izlicem filmi:D

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Aksiyon / Macera olarak müthiş bir film olmuş.Grafikler ,çatışma sahneleri çok başarılı ve güzel çekilmiş fakat bunların yanında konu biraz zayıf kalmış.Ama mutlaka izlmenizi tavsiye ediyorum.

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
açıkçası beni çok fazla tatmin etmedi. sebebi belkide taşıyıcı 2 filminden sonra seyrettigim için olabilirmi diye geçirdim kafamdan ama yorum yazan arkadaşlar filmi tutmuşlar. ne diyim herkezin zevki farklı tabiki

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
gözde filmlerimden :) abartmalı aksiyon fakat yinede sevdim ben ... İzleyeli uzun zaman oldu ama yinede aklımda her köşesi :) Aksiyon severlere tavsiye edilir :)

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
afişe değil kadroya bakmalısın :)