Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Her Canlının Yaşama İhtiyacı Vardır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NarcotiqTR

🌱Yeni Üye🌱
Resim'i Bayramoğlu Kuş Cenneti Hayvanat Bahçesinden Çektim.
Üzerindeki Yazıda Tamamen Kendi Şahsi Düşüncemdir.

Fotoğrafcı Olmadığım İçin Dijital yada Fotoğrafçıların Kullandığı Fotoğraf Makinası İle Çekmedim Resim'i. Nokia N72 Telefonla Çekip Adobe Photoshop CS3 İlede Resimi Maksimum Netlik ve Temizliğe Ulaştırdım... Yazı Tipi Olarakta Ronda Font'unu Kullandım....

yarismaaq1.jpg

suleymandilmen

🌱Yeni Üye🌱
dostum düşünce çok güzel ama grafikte biraz daha göze çarpan bişey olabilirdi diye düşünüyorum resimle siyah zeminin birleştigi yeri yumuşatsaydın daha iyi olurdu sanırım

aysgl_678

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aysegulavcu.com
fotoğrafı kendin çektiğin belli oluyor zaten ama sana tavsiyem daha net olan fotoğrafçıların çektiklerini kullanman. ve birde grafikle ilgili hiç birşey oynamışsın yani sadece fotografın olmamalı tasarladığın çizdiğin birşey olmalı
o zaman ortaya daha iyi bir şekilde bize sunarsın

NarcotiqTR

🌱Yeni Üye🌱
O An İçin İçimden Bu Geldi Benim :)
Keşke Herkes Benim Yaptığım Kadar Uğraşsa ;) Şuan Yarışmadaki Afiş veya Resimlerin Nerdeyse Tamamı Alıntı Resim. Sadece Photoshop İle Cilalanıp Süslenmişler :)

aysgl_678; Ben Web Tasarım ve Grafik İşiyle Uğraşıyorum :) Dijital Tasarımcıyım :p Fotoğrafçı Olmak İstesem, Fotoğtafçı Olurdum! Değilmi?

Bu Resim National Geografi'ye Bile Kapak Olur :p
Yanlış Anlamayın Ama Yarışmada Kazanma Gibi Bir Umudum Yok :)

Birde Eklemeden Edemeyeceğim... Bu Resimi Bilgisayara Attığımda 800x600 Pixel'di :) Şimdiki Boyutlarına Bakabilirsiniz ;)

aysgl_678

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aysegulavcu.com
sana fotoğrafçı ol demiyorus zaten madem grafikçisin göster kendini ben grafikle ilgili birşey görmüyorum bir resim birde yazı var...
resimi kendin çekip de koyman tabiki hoş ama söylemedende geçemiyecem fotografda estetik yok ve perspektifi yanlış olmuş
neyse NarcotiqTR başarılar sana

NarcotiqTR

🌱Yeni Üye🌱
Bilgin Olsun Diye Söylüyorum :) Yarışmaya Katılmadım Ben....
Maksimum Bu Resime Bu Kadar Yaparım, İlerisi Abartı Olur ve Yarışma Amacındaki Duygu Resimde Kalmaz... Maksat Küresel Isınmaya Dikkat Çekmek Değilmi, Bende Birazda Olsa Dikkat Çektirebilirsem Ne Mutlu Bana :)

Yinede İyi Dileklerin İçin Teşekkür Ederim...

yarismaxn3.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...