Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Herbalife Bağımsız Distribütöre Web Sitesi Tasarımım

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Merhabalar arkadaşlar bir bağımsız distribütöre hazırlamakta olduğum web sitesini, daha iyisini yapabilmek amacıyla sizlerle paylaşıyorum. Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler. :blush:
"
herbal.png

"

" Bu arada bu resim css stili hazırlanmış index hali. Sağ köşedeki düz köşeler yok, soldaki gibi ovaller. Tam sayfaya ayarlanmış olduğu için resim fazla büyümesin diye kestim. "

Benzer konular

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ellerinize sağlık, amacına uygun bir çalışma olmuş.Fakat, bir kaç öneride bulunmak istiyorum :);

->Kilo Kontrolü

->İç Beslenme

->Dış Beslenme

->Temel Herbalife ürünleri menünülerini; 2 menüyü sol' a, 2 menüyü sağ'a koyarak denerseniz ve ortayada bilgiler gelecek şekilde yerleştirirseniz, daha hoş görünmez mi? :)
Banner daki boş kısma; siteyi tanıtıcı el yazısı ile eğik bir slogon koysanız, boşluğu doldurmuş ve daha hoş bir görünüm çıkartmış olursunuz ;)

Emeğinize sağlık, hoş bir çalışma olmuş.

İyi çalışmalar...

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Ellerinize sağlık, amacına uygun bir çalışma olmuş.Fakat, bir kaç öneride bulunmak istiyorum :);

->Kilo Kontrolü

->İç Beslenme

->Dış Beslenme

->Temel Herbalife ürünleri menünülerini; 2 menüyü sol' a, 2 menüyü sağ'a koyarak denerseniz ve ortayada bilgiler gelecek şekilde yerleştirirseniz, daha hoş görünmez mi? :)
Banner daki boş kısma; siteyi tanıtıcı el yazısı ile eğik bir slogon koysanız, boşluğu doldurmuş ve daha hoş bir görünüm çıkartmış olursunuz ;)

Birde index' de yeşil ince bir çerçeve kullanmanızı öneririm...daha toplu ve hoş görünecektir.

Emeğinize sağlık, hoş bir çalışma olmuş.

İyi çalışmalar...

Menüleri nasıl koyacağımı tam anlayamadım . Hepsini yanyana mı koyayım yani ? Öyle olursa yatayda kullandığım piksel uzunluğu çok büyüyor. Çözünürlüğü düşük olan bilgisayarlarda sayfa kayacaktır. Oldukça uzun. :) Yanlış anladıysam daha açar mısınız?

Banner için tavsiyeniz için teşekkür ederim. Henüz yapım aşamasında olduğunu belirtmiştim zaten. Oraya flash koymayı düşünüyorum. Henüz kafamda bir şey oluşturmadığım için başlamadım.

Beğendiğinize sevindim teşekkür ederim yorumunuz için. :angel:

fuducuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fuducuk.com
Sitenin göbek kısımı çok zayıf kalmış. Görsellerle biraz desteklenmesi gerek. Top kısmındaki küçük küçük fazladan resimler kısmı da çok bölünmüş. 6 tane büyük fotoğraf daha şık duracaktır.

Saygılar...

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Sitenin göbek kısımı çok zayıf kalmış. Görsellerle biraz desteklenmesi gerek. Top kısmındaki küçük küçük fazladan resimler kısmı da çok bölünmüş. 6 tane büyük fotoğraf daha şık duracaktır.

Saygılar...

Göbek kısmı dediğiniz yerin alt kısmına yazı gelecek. Ama üst kısmına görsel ekleyebilirim. Küçük resimleri konusunda da bir büyük resim eklemeyi deneyeyim.

Teşekkür ederim.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Menüleri nasıl koyacağımı tam anlayamadım . Hepsini yanyana mı koyayım yani ? Öyle olursa yatayda kullandığım piksel uzunluğu çok büyüyor. Çözünürlüğü düşük olan bilgisayarlarda sayfa kayacaktır. Oldukça uzun. :) Yanlış anladıysam daha açar mısınız?

Banner için tavsiyeniz için teşekkür ederim. Henüz yapım aşamasında olduğunu belirtmiştim zaten. Oraya flash koymayı düşünüyorum. Henüz kafamda bir şey oluşturmadığım için başlamadım.

Beğendiğinize sevindim teşekkür ederim yorumunuz için. :angel:

Evet, çözünürlüğü farklı bir pc' de kayacaktır...Fakat demek istediğim; yanyana koymak değil, yerlerini değiştirmekti :)
Şöyle gösteriyim, izninizle :

Banner da flash kullanırsanız, eminim çok daha güzel olacaktır. ;)

Tekrar, elinize sağlık.
Kolay gelsin...

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Evet, çözünürlüğü farklı bir pc' de kayacaktır...Fakat demek istediğim; yanyana koymak değil, yerlerini değiştirmekti :)
Şöyle gösteriyim, izninizle :...

Banner da flash kullanırsanız, eminim çok daha güzel olacaktır. ;)

Tekrar, elinize sağlık.
Kolay gelsin...

Şimdi anladım. Bu şekilde daha iyi olur değil mi ? Ama yanlış ayırmışsınız. İç beslenmeyle dış beslenmeyi bu şekilde ayırırsam iyi olmaz. :smile:
Çok teşekkür ederim. :smile:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Şimdi anladım. Bu şekilde daha iyi olur değil mi ? Ama yanlış ayırmışsınız. İç beslenmeyle dış beslenmeyi bu şekilde ayırırsam iyi olmaz. :smile:
Çok teşekkür ederim. :smile:

Evet, aynı şeyi ben de düşündüm..o yüzden ilk yorumumda uygun 2 menüyü sola...diğer 2 sinide sağa koyun demiştim :) Siz menülere göre ayarlarsınız.

Sadece göstermek için uyguladıgımdan, detaylı uğraşmadım :angel: :)

Rica ederim, kolay gelsin tekrar.

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Evet, aynı şeyi ben de düşündüm..o yüzden ilk yorumumda uygun 2 menüyü sola...diğer 2 sinide sağa koyun demiştim :)
Sadece göstermek için uyguladıgımdan, detaylı uğraşmadım :angel: :)

Rica ederim, kolay gelsin tekrar.

:smile: Çok teşekkür ederim. Detaylı değil diyorsunuz ama uğraşmanız bile onure etti beni.

:cool: Size de kolay gelsin.

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel bir çalışma olmuş fakat Herbalife adında internette izinsiz yayın yapmak yasaktır. Bu web sitesini yaptıran arkadaşın internetten ürün tanıttığını görmeleri bile ürün dağıtımlarını kesmelerine neden olacaktır. Zannedersem bunu biliyordunuz.

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Güzel bir çalışma olmuş fakat Herbalife adında internette izinsiz yayın yapmak yasaktır. Bu web sitesini yaptıran arkadaşın internetten ürün tanıttığını görmeleri bile ürün dağıtımlarını kesmelerine neden olacaktır. Zannedersem bunu biliyordunuz.

Emin misiniz? Teşhir etmek yasak diye duymuştum; fakat bu adamı internette arayan bulur sadece aramayanın gözü önünde olabilecek bir şey değil. Uyarınız için teşekkür ederim. Araştırayım.

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bir aralar herbalife için kartvizit çalışması yapmıştık çalışanlar çok eski çalışanlar müdür seviyesine gelen kişilerdi web sitesi yapmak istedik fakat websitesi ile tıbbi ürünler satmak yasaktır (bitkisel de olsalar bunlar ilaçtır sağlık bakanlığınca ürün satabilmeleri için doktor ünvanları olması gerekli - bildiğim kadarı ile araştırmanızı tavsiye ederim internet kanunlarını da okuyun bi orada bi kaç makale vardı ) bizde bu nedenle siteyi yarıda bırakmıştık.

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
herbalife.png

Bu da son hali. :) Elimden gelenin en iyisini yaptım. Daha iyi olması için lütfen bir yorum bırakıp cevapla butonuna basınız. :D

Dexoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Menüyü değiştirmen lazım güzel olmamış.Ayrıca sağ tarafta boşluk kalmış orantısız duruyor.

Dexoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Headerdan ve footerdan fazlalıkları al işte:)

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
:) Doğru ya nasıl düşünemedim?! Teşekkürler. :D

Dexoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bazen insanın aklına gelmiyor olur böyle şeyler :)

Dexoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Herballife bilmiyorumda nikkende logoyu kullanmak serbest.Ürünler hakkında bilgi verebiliyorsunuz.