Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hijyen Temizlik Hizmetleri (Kurumsal)

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
temizlik sektörüyle alakalı
doyurucu bir çalışma olmuştur umarım
eleştirilerinizi bekliyorum...

hjyenkurumsalvt4.jpg

Benzer konular

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline emeğine sağlık benim fikrimce tasarımda temizlik hizmetleri yazısı daha okunaklı olması açısından zemin yada yazı daha zıt renklerde olabilirdi birde antetli kağıt çalışmasındaki baloncuklar çok göze batıyor transparanlığı artırılabilir. saygılar:angel:

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
eline emeğine sağlık benim fikrimce tasarımda temizlik hizmetleri yazısı daha okunaklı olması açısından zemin yada yazı daha zıt renklerde olabilirdi birde antetli kağıt çalışmasındaki baloncuklar çok göze batıyor transparanlığı artırılabilir. saygılar:angel:

katılıyorum ama genel olarak konusu gibi temiz bir çalışma olmuş emeğine sağlık hasan...

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
emegine saglık hasan kardeşşş yanii güzzel emegine saglık...:D

M@rcos

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Renk ve baloncuk uyumu çok güzel olmuş.
Tasarım sade olsada bakınca gerçekten burnuma temizlik kokusu geldi.Başarılı bence.
Eline sağlık..

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
hasan kardeş bişi degildee ablacım deme kendimi yaşlı hiseddiyorumm aslında yaşlı degilimm:)

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
İçinde baloncuklar olan daire çok büyük geldi gözüme, yazı karakteri de biraz basit geldi, yani logo üzerinde biraz daha çalışman gerekli sanki... baloncuk düşüncesi klasik de olsa güzel, kurumsal kimliğe de güzel oturtmuşsun, genel olarak fena değil...

eline sağlık...

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
İçinde baloncuklar olan daire çok büyük geldi gözüme, yazı karakteri de biraz basit geldi, yani logo üzerinde biraz daha çalışman gerekli sanki... baloncuk düşüncesi klasik de olsa güzel, kurumsal kimliğe de güzel oturtmuşsun, genel olarak fena değil...

eline sağlık...

eleştiri için tşk. ederim :wink:

designeer_hsn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.designerhsn.com
bence baloncuğun içine yansımaları koyarsan daha güzel olucak gibi.. buna benzer bir logoda ben yapmıştım:) kuzey dağıtım diye ellerine sağlık başarılı olmuş

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
İbrahim tatlıses mi :)
Önder arkadasıma katılıyorum Font biraz sıkıntılı bence
fontla bir anlam kazandırmaya calısırken Jepon markası gibi geldi.
Kurumsal bütünlüğe bakarken CD kapağın orta bölümü cok sırıtıyor etiket yapıştırılmıs gibi bence stroke kenarlık kullanma yada beyaz alana yedirebilirsin.Ayrıca Antetli yapmısın Ama zarfı nerde ? :)
Eline sağlık biraz eleştiri yüklü oldu ama daha güzel olabilcek bir çalışmaya güzel deyip geçemezdim ;)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışma amacı için uygun olmuş bence yanlarda kullandığın baloncukların opacity'ini düşürseniz daha şık durur bence..Başarılar.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
İbrahim tatlıses mi
Önder arkadasıma katılıyorum Font biraz sıkıntılı bence
fontla bir anlam kazandırmaya calısırken Jepon markası gibi geldi.
Kurumsal bütünlüğe bakarken CD kapağın orta bölümü cok sırıtıyor etiket yapıştırılmıs gibi bence stroke kenarlık kullanma yada beyaz alana yedirebilirsin.Ayrıca Antetli yapmısın Ama zarfı nerde ?
Eline sağlık biraz eleştiri yüklü oldu ama daha güzel olabilcek bir çalışmaya güzel deyip geçemezdim
siteye çalışma eklemenin amacı o zaten "eleştirilmek"
çok teşekkürler ;)

Çalışma amacı için uygun olmuş bence yanlarda kullandığın baloncukların opacity'ini düşürseniz daha şık durur bence..Başarılar.
teşekkür ediyorum ;)

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık arkdaşım arkadaşların dediklerine katılıyorum.hijyen fontu pek sektöre gitmemiş birde dikkat ediyorm logolarında geçişli efekler kullanmayı seviyosn bundan kurtulman lazım.antetli kağıttada baloncukların opacitysini düşürmen gerek.hatta kartvizittede düşürsen daha hoş durur.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık arkdaşım arkadaşların dediklerine katılıyorum.hijyen fontu pek sektöre gitmemiş birde dikkat ediyorm logolarında geçişli efekler kullanmayı seviyosn bundan kurtulman lazım.antetli kağıttada baloncukların opacitysini düşürmen gerek.hatta kartvizittede düşürsen daha hoş durur.

teşekkürler arkadaşım :wink:

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
kullandığın karakterler benim pek hoşuma gitmedi (benim fikrim bu herkezi bağlamaz tabi) baloncuk esprisi güzel olmuş, antetliye biseşyler yazıp bir yere faks çekmeye kalkarsan muhtemelen diger taraf o balonların olduğu yerde karanlık bi nokta görecektir. bence işlerimizi hazırlarken bu küçük ama önemli detayları düşünmek gerekiyor. balonlar daha açık renk olmalı (antetlide)