Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hikaye kitaplarım...

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑

Yds yayıncılıktan çıkan bu seri henüz basılmış olup, dumanı üstünde, taze tazedir ve çok yakında kitap marketlerde satışa sunulacaktır. Kitap içi toplam 11 adet resim bulunmaktadır.. Çocuklara ingilizce öğretim amaçlı oluşturulmuş bir seridir.. Seviyesi 5. sınıftır. :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ellerinize sağlık. Yalnız "Food and Fun!" yazan kitapta atların olması çok güldürdü beni; çiftlik görüntüsü ama aklımda başka kıvılcımlar oluştu:D

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Ellerinize sağlık. Yalnız "Food and Fun!" yazan kitapta atların olması çok güldürdü beni; çiftlik görüntüsü ama aklımda başka kıvılcımlar oluştu:D

teşekkür ederim. o gördüğünüz at Tom'u (kapakta sarışın ve anlamsız yüz ifadeli çocuk :) ) üzerinden atıp ayağının kırılmasına sebep oluyor. Kapaklarda genelde sayfa içi resimlerden birini beğenip koyuyorlar. Çok kısa sürede yaptığım çalışmalar olup hepsi corelde çizilmiştir. (anlayın ne çektiğimi :sadsmile: ) elde çizdiğim çalışmalarımı da daha sonra yüklerim. Yorumlarsanız da sevinirim :)

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel olmuş kısa sürede yapmana rağmen

teşekkür ederim fairylike :) "zaman göreceli bir kavramdır" fikrinden yola çıkarak bu kalitede 55 adet resmi 2 ayda, uykusuz, aç, susuz bitirdim diyebilirim :sweating: corelde çiziyor olmak yormuştu sanırım. elde çok daha kısa sürede bitiyor tabi. Bugün amma da yazasım var böyle benim :)

Son düzenleme:

talveg

🌱Yeni Üye🌱
yaşasınnn sonunda illustrasyon un ne olduğuna dair bir fikrim var. yada ben öyle zannediyorum ne bilim işte
Bu cocuklar kardeş değiller dimi? sarışın oğlanın genetiğiyle ilgili sakıncalar var :p

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
yaşasınnn sonunda illustrasyon un ne olduğuna dair bir fikrim var. yada ben öyle zannediyorum ne bilim işte
Bu cocuklar kardeş değiller dimi? sarışın oğlanın genetiğiyle ilgili sakıncalar var :p

:) sadece ikisi kardeş.. esmer kız ispanyol ve sarışın çocuk ingiliz.. kalanları da türk..

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu kadar az bir zamanda bunların çıkması güzel...Elinize sağlık, hoş çalışmalar olmuş.

İyi çalışmalar.

Son düzenleme:

fairtail79

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
taylanozgurcaliskan.wordpress.com
Tebrik ederim, güzel görünüyor, yalnız büyük boylarını görmek için 2-3 kere denedim , göremedim.Sadece benmi göremiyorum yoksa büyük boyları gözükmüyormu?

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
yorumlarınız ve beğenileriniz için teşekkürler arkadaşlar...

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
çok tatlı görünüyorlar cnm.emeğine eline sağlık:D

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Oldukça başarılı.Günün birinde çocuklarım için satın alırsam sürpriz olacak benim için.Emeğinize sağlık.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Oldukça başarılı.Günün birinde çocuklarım için satın alırsam sürpriz olacak benim için.Emeğinize sağlık.

Umarım birgün olur bu dediğiniz :) Çok mutlu eder beni.. Çok teşekkür ediyorum. vakit bulur bulmaz (inş bulurum :) ) kendi bağımsız renklendirmelerimle tekrar portfolioma eklemeyi düşünüyorum..