Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Home Office / Freelance - Türkiye Geneli

Slaytanic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Home Office / Freelance

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye:
  • Mac Os ve Win İşletim Sistemleri
  • PhotoShop (iyi)
  • InDesign (iyi)
  • Illustrator (iyi)
  • Office Programları (iyi)

İş deneyimi ve içeriği: Mobese A.Ş. Katalog, Web Sayfası ve kurmsal kimlik ürünleri
Emre Alüminyum Teknik Kataloğu
Gök Grup Katalog, Fuar Organizasyon, ve kurumsal ürünleri
SRX Genel Ürün Kataloğu
Saydam Solar: Kurumsal Kimlik ve Katalog Tasarımı, Fuar Organizasyonu
Onur Hipermarketleri ; Reklam Kampanyaları, mağaza içi görsel, araç giydirme, tabela
Netbims ; Ürün Kataloğu

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: Aşağıdaki adresten tamamı bana ait olan, çalışmaların örnekleri mevcuttur.

cmbasim.com

İşle ilgili açıklama: Küçük ve orta ölçekli bir çok firma için genel reklam / kurumsal kimlik ürünlerinin dışında isteğe özel yada satış arttırımına yönelik çalışmalarım oldu.Geçirdiğimiz kötü bir dönem ve özel aile şartlarından dolayı malesef atölyemi kapatmak zorunda kaldım.

Çalışma sürecime bu dönemden sonra Home Office olarak devam etme kararı aldım.
  • ihtiyacınız olan,matbaa, dijital baskı (Folyo,branda,mesh,oneway vision, cephe ve mağazacılık ) yada dijital görsellerinizi hazırlık aşamasından baskı ve uygulama aşamasına kadar olan süreçte yardımcı olabilirim.
  • İş yeriniz İstanbul avrupa yakasında ise haftada bir kaç gün toplantı için gelme şansım var.
  • Ayrıntılar için iletişime geçebilirsiniz.

E-posta: murat@cmbasim.com

Telefon: +9 0544 676 89 19

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.