Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hulk vs hellboy

kapuska14

🌱Yeni Üye🌱
tamami ile benim çalışmam grafik öğrancisiyim photoshop çalışmaya yeni başladım yorumlarınız önemli şimdiden saygılarımla :smile:

n64582742110687727440xk0.jpg

Benzer konular

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
cok amacsız bı çalışma bence photoshopla tasarıma yonelseniz daha ıyı edersınız bu bi grafiker calışmasından cok ilk okul cocuklarının boyama kıtaplarında yaptıgı calışmalara benzıyor uzgunum ama doğrusu bu

aboo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
alparslan'a katılıyorum

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
zombi manipulasyonları yapan insanlar var..
onları incelemelisin bence.
arkadaşlara katılmıyorum ben. photoshopta sadece tasarım yapılmaz. herşey yapılabilir photoshopta. manipulasyonda bunların başında gelenlerdendir..
bence arkadaşın böyle bir konuya ilgisi varsa ilerletebilir. manipulasyon yapan ve kazancını sırf bu işten elde eden çok sayıda insan var..
lütfen..

birkaç manipulasyon paylaşmak istiyorum. umarım faydalı olır. kendinizi bu yönde gelirtirebilirsiniz.

-manipulasyonlar alıntıdır-

tasdevriygsge6.jpg

1-2.jpg

ballofluffbyhumandescenru2.jpg

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
MAdem yeni başladın ozaman abilerinin-ablalarının-hocalarının-arkadaşlarının sözlerine kulak vermelisin... Bol bol uygulamalı ders çalış...Burada çalışma paylaşmak ve beğeni toplamak gerçekten güzel, bu anlamda seni çok iyi anlıyorum, ancak;

Yaptığın çalışmaları alel acele burada yayınlarsan bazı yorumlar senin hevesini kırabilir. Bu yüzden önce düzenli ve sistemli çalışma içerisine girmen faydalı olacaktır...Ve en önemlisi bıkmadan usanmadan incelemek ,incelemek vede incelemek...Kolay gelsin...Yakın zamanda görüşmek dileğiyle...

Saygılar...