Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hüzünlü kareler,cekerken cok zorlandım:(

ltxim

🌱Yeni Üye🌱
phto131mediumly3.jpg

phto129mediumka5.jpg

phto130mediumdn3.jpg

phto132mediumtw9.jpg

phto105mediumwp1.jpg

phto71mediumom3.jpg

Benzer konular

gulcihan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Birbiriyle bağlantılarını kuramadığım ve bir arada olmamaları gerektiğini düşündüğüm fotoğraflar bu şekilde sergilendiğinde anlamlarını yitiriyorlar gibi geldi bana. Çok başarılı çekimler olduğu kanısında da değilim doğrusu....

ispirto

🌱Yeni Üye🌱
başlığı okudum
birde enson kareye baktım
ağladım sonra

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
4. ve 6. fotoğrafların konuyla ilgisi ne?

6. fotoğraf hüzünlü bir fotoğraf değilki?

Yaratıcı bir çocuğun oyun oynama azminin bir göstergesi, hüzünlenmek-çekerken zorlanmak gerekmez, zevkle izlemek lazım!

4. Fotoğrafa değinmiyecem bile...Nasıl bir zorluk var?

Birde vefat eden yakınınız ise tamam ,çekerken çok zorlanırsınız hatta çekebilmişseniz ayakta alkışlayıp tebrik etmek lazım ancak ;bir fotoğrafçı, fotoğraf çekerken farklı bir kişiliğe bürünür, içinde bulunduğu ortamdan soyutlanır...Dünyanın merkezi odur...Ve dünya kişinin etrafında döner...Bu şu demek değil; Vefat edene üzülmeyecekmiyiz, sonuçta insan!
Tabiki üzüleceğiz ancak fotoğraf çekerken değil. Ya üzülecez yada fotoğraf çekecez, ikisini birden yapmaya kalkarsak başarı tartışılır....

Şahsi fikirlerim.Kolay gelsin...

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Birbiriyle bağlantılarını kuramadığım ve bir arada olmamaları gerektiğini düşündüğüm fotoğraflar bu şekilde sergilendiğinde anlamlarını yitiriyorlar gibi geldi bana. Çok başarılı çekimler olduğu kanısında da değilim doğrusu....

bende bir bağlantı kuramdım.hiçbirinin birbiriyle bağlantısı yok_!resimler oldukça güzel ama birbirinden kopuk gibi_!!!emeğine sağlık

ltxim

🌱Yeni Üye🌱
başlık ilk üç kare içindi ama,toparlamak gerekiyomuş demekki
aslında 6. kareye dikkati bakabilirseniz ordada cok keyifli bişi olmadıını anlayabilirsiniz.orası mahremiyet bir köy.ve karedekide bir köy cocugu.patlak topuyla,kırık elekten yaptığı potasıyla,ismini telafuz edemediği oyununun oynamaya calısıyor.

yorumlar için teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
başlık ilk üç kare içindi ama,toparlamak gerekiyomuş demekki :D

aslında 6. kareye dikkati bakabilirseniz ordada cok keyifli bişi olmadıını anlayabilirsiniz.orası mahremiyet bir köy.ve karedekide bir köy cocugu.patlak topuyla,kırık elekten yaptığı potasıyla,ismini telafuz edemediği oyununun oynamaya calısıyor.

aslında başlıgı ilk üç fotograf için koymustum ama toparamam gerekiyormus.yorumlar için teşekkürler

Forum kurallarını ihlal ettiğiniz için(arka arkaya mesaj yazmak (flood)) yönetim; sizi ve çalışmalarınızı toparlayacak...Bilginize:)

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
baş tarafda düşündürücü fotoğrafların yanında, alt tarafda basketbol oynayan bir kişinin fotoğrafı hoş kaçmamış.