Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İ.Ü. Sosyal Sorumluluk Birimi LOGO

emremutu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İstanbul Üniversitesi Kültür Kulübü bünyesindeki birim için yaptığım logo.

logososyalsorumluluk.jpg

beyazseytan

🌱Yeni Üye🌱
hoş eline sağlık :) ama eksiklerin var
-o yeşil yer bozmus

öle iste ama başarıların devamı :D

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
font renkler ve şekil bence biraz daha çalışmalısın :S

emremutu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
font renkler ve şekil bence biraz daha çalışmalısın :S

fontun,renklerin ve şeklin ayrı ayrı anlamları olduğu için bir değişiklik yapamam çünkü birimin kurucusunun istekleri doğrultusunda yapıldı bu logo ve beğenildi kullanılıyor :) yorumunuz için çok teşekkür ederim.

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Üzgünüm ama olmamış arkadaşım çalışmaya devam..

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu sizin görüşünüz saygı duyarı ama logoyu isteyen beğendiyse kullanıyorsa benim için sorun yok olmuş ki kullanıyorlardır.

Yorum istemiyorsanız burada paylaşmanız anlamsız olmuş o zamn..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu sizin görüşünüz saygı duyarı ama logoyu isteyen beğendiyse kullanıyorsa benim için sorun yok olmuş ki kullanıyorlardır.

Ben de arkaşımıza katılıyorum. Olmamış... Nedenini soracaksınız fakat bu ve benzeri düzeyde bir çok logoya bizlrein yaptığı yorumları okursanız neden olmamış dediğimizi anlayabileceğinizi düşünüyorum.

emremutu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben de arkaşımıza katılıyorum. Olmamış... Nedenini soracaksınız fakat bu ve benzeri düzeyde bir çok logoya bizlrein yaptığı yorumları okursanız neden olmamış dediğimizi anlayabileceğinizi düşünüyorum.

Tamam yorumlarınızı araştıracağım teşekkürler :)

Yorum istemiyorsanız burada paylaşmanız anlamsız olmuş o zamn..

Yorum istemiyorum değil fakat olmamış diyorsunuz neden olmamış olduğunu yazsanız daha memnun olur hatalarımı öğrenirdim :)

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorum istemiyorum değil fakat olmamış diyorsunuz neden olmamış olduğunu yazsanız daha memnun olur hatalarımı öğrenirdim :)

Bundan sonrası için size herhangi bir yorumda bulunmam başarılar dilerim..

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yapıcı yorum, yıkıcı yorum olmasın ;)

Logoda ise çok eksik var, yazı fontu daha profesyonel olabilirdi. bu yayınladığın logo'ya göre yorum ..
Ama sen font'da bir anlam var diyorsan bunu baştan belirticeksin ki bizde ayağımızı yorganına göre uzatıcaz :)

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
fontun,renklerin ve şeklin ayrı ayrı anlamları olduğu için bir değişiklik yapamam çünkü birimin kurucusunun istekleri doğrultusunda yapıldı bu logo ve beğenildi kullanılıyor :) yorumunuz için çok teşekkür ederim.

o zaman o adamlarda bi sorun var be kardeşim kusura bakma ama öle yani he bu sadece bnm görüşüm diğerleri ne der bilemem :S

HANZALA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hayatımda gördüğüm en muhteşem logo.
Accayip bir şey bu!..
Hem sonra yaptıran da beğenmemiş mi? Size ne oluyorki?
Logoyu tasarlayan yüce insan siz eleştiresiniz diye değil, övgüye değer bulasınız diye koymuş onu buraya.

Arkadaşım sen hiç sağına soluna bakmıyor musun? Sokaklarda caddede yürürken bile dükkanların tabelalarına baksan sergilediğin işin kaçıncı sınıf olduğunu anlarsın. Ama bakıp görmen lazım. Logoyu yaptıranın beğenmesi logonun güzel olduğunu göstermez.

emremutu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hayatımda gördüğüm en muhteşem logo.
Accayip bir şey bu!..
Hem sonra yaptıran da beğenmemiş mi? Size ne oluyorki?
Logoyu tasarlayan yüce insan siz eleştiresiniz diye değil, övgüye değer bulasınız diye koymuş onu buraya.

Arkadaşım sen hiç sağına soluna bakmıyor musun? Sokaklarda caddede yürürken bile dükkanların tabelalarına baksan sergilediğin işin kaçıncı sınıf olduğunu anlarsın. Ama bakıp görmen lazım. Logoyu yaptıranın beğenmesi logonun güzel olduğunu göstermez.

Aşağılamanın alemi yok bu benim ilk logo çalışmam.1. sınıf olduğunu iddia etmiyorum zaten.Doğru düzgün izah edenlere hatalarımı söyleyenlere saygım sonsuz.Senin gibi ezme meraklılarına değil ama.

HANZALA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aşağılamanın alemi yok bu benim ilk logo çalışmam.1. sınıf olduğunu iddia etmiyorum zaten.Doğru düzgün izah edenlere hatalarımı söyleyenlere saygım sonsuz.Senin gibi ezme meraklılarına değil ama.

Ben seni aşağılamıyorum, sadece beklentini mülağalı olarak şerh ediyorum kardeşim.
Hem ilk logo çalışman, hem de olmamış diyenlere ısrarla yok efendim logoyu yaptıran beğendi, beğendiğine göre logo olmuştur öyleyse gibi direnişlere gerek yok. Seni uyaran ve yanlışlara dikkat çekenleri dikkate almıyorsun sonra da saygılıyım falan diyorsun. Yalancı tevazu yapma arkadaşım. Bana saygı duymana gerek yok. Zira ben de sana saygı duymuyorum.

Evet, senin gibi kibirlileri ezmeyi severim. Zira kibirliye kibirlenmek sadakadandır der peygamberimiz.

emremutu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben seni aşağılamıyorum, sadece beklentini mülağalı olarak şerh ediyorum kardeşim.
Hem ilk logo çalışman, hem de olmamış diyenlere ısrarla yok efendim logoyu yaptıran beğendi, beğendiğine göre logo olmuştur öyleyse gibi direnişlere gerek yok. Seni uyaran ve yanlışlara dikkat çekenleri dikkate almıyorsun sonra da saygılıyım falan diyorsun. Yalancı tevazu yapma arkadaşım. Bana saygı duymana gerek yok. Zira ben de sana saygı duymuyorum.

Evet, senin gibi kibirlileri ezmeyi severim. Zira kibirliye kibirlenmek sadakadandır der peygamberimiz.

Arkadaşım saçmalıyorsun kibirli falan olduğum yok konuyu nerelere getirdin yok artık.

emremutu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
düşünce güzel ama biraz daha font ve renk kullanımına dikkat edersen iyi olacak gibi

Yorumun için sağol arkadaşım.Dikkat edeceğim.Bazıları gibi olmamış diyip kenara çekilenlerin değil de senin gibi hatalarımı söyleyenlerin başımın üstünde yeri var ;)