Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İç içe iki dairenin arasına yazı yazmam gerekiyo

tsira_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar iç içe iki dairenin arasına yazı yazmam gerekiyor içteki küçük daireye sarıyorum yazıyı ama alt kısımda da bir yazı var işte o ters oluyor ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim
Dairenin içine de saramıyorum yazıyı tüm sorun bu galiba

Son düzenleme:

mtozer

🌱Yeni Üye🌱
icerisine yaz.

merhaba

daireye yazdıktan sonra yazıya bir defa tıklayınca yazının yanıda kırmızı bir imlec var ona tıkla. Daha sonra araç cubuğunda "Place on other side" yazan mavi kücük bir kutu var ona tıklayınca işini görecektir.

kolay gelsin.

tsira_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yazıyı dairenin içine sardım Place on other side nerede onu bulamıyorum bi türlü çünkü şu anda yazı ters duruyor

mtozer

🌱Yeni Üye🌱
Yazıyı dışına normal sardığınız gibi sarın. yani dairenin içerisine yazarsanız normal text olur. dışına artistik tex olarak yazın. dahasonra yazıya tek olarak tıklayınca yukarıda "propery bar'da" en sağda küçük mavi bir oklu buton!

tsira_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
darinin içine sarınca yazının hemen yanında mavi bir kutu var onunla çeviriyorum falan ama benim istedigim daire içinde iç bükey bir yazı soldan başlayarak yazılmış dairenin alt ve iç kısmında durması gerekiyor propety barda o butonu göremedim benim ayarlarda bi sorun mu var acaba
GALİBA OLDU YUKARDAKİ DEGERLERLE OYNAYIP MİRROR YAPTIM OLDU TEŞEKÜRLER MTOZER

mtozer

🌱Yeni Üye🌱
bahsettiğimiz buton zaten mirror yapıyor. :)